Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ March, 2020

Ką skaityti kai nedirba bibliotekos

Surink-Lietuvą-1Naudinga informacija čia

Nedirbančios bibliotekos ir knygynai netrukdo daugelį knygų rasti internete. Bibliotekos ir leidyklos pandemijos metu nemokamai atvėrė savo šaltinius skaitytojams. Leidykla „Šviesa“ mokykloms ir ne tik, siūlo nemokamai naudotis skaitmenine vadovėlių, užduočių baze. Vilniaus centrinė biblioteka suteikė galimybę knygas skaityti virtualiai. „Vyturio” leidykla savo lobyną atvėrė naudotis nemokamai.

 

SVARBI INFORMACIJA!

NUO KOVO 13 D. STABDOMAS UGDYMO PROCESAS
Dėl COVID-19 viruso grėsmės Švietimo, mokslo ir sporto ministerija priėmė sprendimą nuo š.m. kovo 13 d. iki kovo 27 d. stabdyti ugdymo procesą, mokiniams nustatant privalomas atostogas.
Labai prašome būti atsakingais ir laikytis specialistų nurodymų bei rekomendacijų dėl COVID-19 viruso plitimo prevencijos.
Saugokime save ir kitus. Informaciją nuolat atnaujinsime gimnazijos interneto svetainėje, Facebook paskyroje, elektroniniame dienyne.

Tauragės Žalgirių gimnazijos administracija

Mes visi mylim Lietuvą!

IMG_1978-mŽalgiriai šventę pasitiko dainingai ir darbingai – smagiu rytiniu koncertu (ačiū merginoms ir mokytojams – Editai Bartkienei ir Vygantui Šerpyčiui), vėliau – gražia, simboline technologijų paroda (ačiū išradingiems gimnazistams ir jų mokytojui Aivarui Lobinui). O popiet – visą komandą žalgiriečių išlydėjome į miestą, į visuotinę šventę pagerbti išties gražią laisvajai Lietuvai sukaktį. Foto

Mūsų badmintonininkai atstovaus Tauragei finalinėse varžybose!

84483796_627590927804468_6416924617625042944_nPenktadienį vykusiose LMŽ Tauragės rajono badmintono varžybose Žalgirių gimnazijos vaikinų komanda iškovojo aukso medalius ir teisę atstovauti Tauragei finalinėse varžybose. Žalgirių gimnazijos garbę gynė Deinoras Gudavičius ir Matas Liorančas. Merginų komanda užėmė III vietą.
Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės badmintono varžybos vyks kovo 14 dieną “Bastilijos” komplekse. Tai – puiki proga ne tik pamatyti aukšto lygio žaidimą, bet ir, svarbiausia, palaikyti saviškius. Kviečiame !

Literatūrinis protų mūšis

IMG_1868-mKovo trečią gimnazijos trečiokai aktų salėje galynėjosi žiniomis iš lietuvių literatūros. Konkurse „Smagu žinoti”, organizuotame lietuvių kalbos mokytojų Aristoldos Jasevičiūtės ir Vidos Laurinaitytės, savo klasėms atstovavo 4 komandos. Daugiausiai taškų surinko „Medžiai melagiai“ (55) su galimybe gauti 10 iš lietuvių k., antrą vietą su galimybe gauti 9-kus pelnė „Žalgiriečiai“, trečią – komanda „Liaudis“ su galimybe į 8-uką ir - „Drakonai“, jei tenkins – galės pasiimti iš lietuvių k. 7-uką. Aktyvūs buvo ir žiūrovai. Dėl organizatorių pažadėtų saldainių? Ar dėl noro pasitikrinti žinias… Foto iš renginio