Netradicines anglų kalbos pamokas vedė studentės, buvusios gimnazistės


Kiekvienam mokytojui labai smagu, kai buvę mokiniai juos aplanko. Tokios malonios staigmenos sulaukė anglų kalbos mokytoja Gintarė Kolesnikova. Ją aplankė buvusios Žalgirių gimnazijos 39 laidos abiturientės Viktė Vitkevičiūtė ir Giedrė Špiegytė. Viktė šiuo metu baigia Stokholmo ekonomikos mokyklą Rygoje ir jau yra įstojusi į magistrantūros studijas Milane Bocconi universitete, o Giedrė studijuoja Linnaeus universitete Švedijoje. Abi merginos labai patenkintos savo pasirinktomis studijų programomis ir yra puikios studentės.

rd

 

 

 

 

 

 

Nuotraukoje: Viktė ir Giedrė tikrina mokinių darbus

Kiekvieną kartą būdamos Lietuvoje, merginos aplanko savo buvusią gimnaziją ir su nostalgija prisimena savo mokymąsi mokykloje. „Smagu būtų grįžti, kaip viskas pasikeitę, o ir mokiniai visi tokie nepažįstami,“ – vienu balsu sako Viktė su Giedre.

Šįkart merginos išreiškė norą pravesti pamokas mūsų gimnazijos moksleiviams. I–IV klasių mokiniams jos pravedė protų mūšį – „Revision Quiz Club“, kurio metų mokiniai turėjo galimybę ne tik pagilinti anglų kalbos žinias, bet ir sužinoti daug naujų ir įdomių dalykų. Aktyviausi mokiniai buvo apdovanoti „bonusais“ – kaupiamaisiais balais.

Mano nuomone, mokiniams patiko netradicinė pamoka ir netradicinės mokytojos, o merginoms – tai buvo nauja ir naudinga patirtis. „Sunku būti mokytoja, reikia labai daug ruoštis, kad sudomintumei šiuolaikinį jaunimą, “ – sako Viktė ir Giedrė.

Merginos jau netrukus išvyks iš Lietuvos, tačiau tikrai dar ne kartą pravers gimnazijos duris, kad aplankytų savo buvusius mokytojus. Maloniai lauksime…

                 Anglų kalbos mokytoja Gintarė Kolesnikova

Nuotraukos straipsnio autorės