Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Tauragės Žalgirių gimnazija » Šventė

d8

Į „Paskutinio skambučio“ šventę gimnazijoje rinkosi išsipuošę gimnazistai. Ketvirtų klasių auklėtojai pakvietė savo auklėtinius į simbolinę pamoką „Pražysk, jaunystės svajone“. Suvokus, kad tai jau paskutinė pamoka, kad mokyklinis gyvenimas virsta praeitimi, nepaprastai brangus tapo mokyklinis suolas, klasės draugai ir mokytojai, nepaprastai brangi kiekviena akimirka, kurią jau saugos gimnazijos koridoriai. Iš emocijų gniaužtų išvadavo tradicinis skambutis, tarsi skelbdamas – jau laikas, jau eikime…

Išdėliotos koridoriuose žmogaus pėdos ne tik rodė kryptį, bet ir priminė, kad kiekvienas abiturientas paliko įspaudą gimnazijoje: kas gilesnį, kas mažesnį. Įeinantiems į aktų salę buvo įteikiami lėktuvėliai su užrašu „Sėkmės“. Susirinkusiuosius sveikino gimnazijos direktorė Viktorija Paulauskienė: „Paskutinė pamoka – tai prisiminimai ir svajonės, tikros ašaros, tikras jaudulys ir laukianti nežinomybė. Atėjote aidint paskutiniam skambučiui, kuris kaip taikliausias šaulys pataikė kiekvienam į širdį. Su didele meile ir dėkingumu pasodinote Atminties medį Abiturientų alėjoje. Mielieji, Jūs galite pasiekti viską, kuo tikite. Todėl eikite veidu į saulę. Būkite ištikimi savo svajonėms, būkite atkaklūs, būkite orūs. Egzaminai tik prasideda. Egzaminų kometos Jus lydės visą gyvenimą. Egzaminams patinka darbštūs, atsakingi, iniciatyvūs ir inovatyvūs jaunuoliai. Jūsų privalumas – jaunystė! Laisvo, gražaus skrydžio! Jūs pasirengę!“ Tauragės rajono meras Pranas Petrošius pasidžiaugė, kaip ir kasmet, puikiu išugdytu akademiniu jaunimu ir išsakė prasmingiausius linkėjimus. Aštuonių abiturientų auklėtojų linkėjimai savo auklėtiniams, tariami virptelint balsui ar sublizgus ašarai, liejosi kaip iš gausybės rago. Tėvų vardu kalbėjusi Danutė Jasaitienė prašė branginti ir tausoti brangiausią tėvų dovaną – Gyvybę. Darželio – lopšelio „Žvaigždutė“ vaikučiai parodė puikią programėlę: deklamavo nuotaikingus eilėraščius ir dainavo.

Maloniai visus nustebino scenoje pasirodęs didžiulis drakonas. Jis buvo dosnus, kiekvienai dvyliktai klasei dovanojo po nepaprastą rutulį, nešantį sėkmę ir laimę. Paskutiniu renginio akordu nuskambėjo abiturientų parašytas Testamentas.

Baigėsi vaikystės metai. Toliau savo gyvenimo erdvėlaivį abiturientai pilotuos patys, sekanti neištyrinėta planeta – savarankiškas gyvenimas. Laimingo skrydžio!

Photos

.

Atestatų teikimo šventė – liepos 14 d. 15 val.