Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Vasario 14 dienos popietę į tradicinę šimtadienio šventę atskubėję abiturientai buvo maloniai nustebinti – tik pravėrę gimnazijos duris, jie pateko į tikrą oro uostą. Stiuardesės kiekvienam išdavinėjo skrydžiui bilietus, muitininkai nuosekliai tikrino bagažą, pageidaujantieji galėjo nusifotografuoti. Lėktuvo salone vykusios vaidybinės scenos linksmino, kėlė džiugų šurmulį.
IMG_843l
Žalgirių gimnazijos direktorė Viktorija Paulauskienė įkvepiančiai sveikino abiturientus: „Jūs jau subrendę ir drąsūs, siekiantys savo svajonių išsipildymo. Beliko įkopti į pačią kalno viršūnę ir pasigėrėti Jūsų laukiančiu savarankiško gyvenimo kelio horizontu. Ir tam keliui liko 100 dienų. Šviesių idėjų, ryškių emocijų, saulėtos nuotaikos, ugninio atkaklumo! Tegul likimo Deivės verpia kiekvienam tik laimės takus!“ Direktorė perdavė Tauragės rajono mero Prano Petrošiaus siunčiamus sveikinimus ir palinkėjimus.
Mero pavaduotojas Silverijus Statkus išsakė pačius gražiausius žodžius abiturientams, prisiminė tuos laikus, kai pats mokėsi mūsų mokykloje. IV klasių auklėtojų vardu sveikino anglų kalbos mokytojas Orestas Valančius.
Mieli abiturientai, laimingo Jums skrydžio!
Photos