Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ 54 abiturientai gavo aukštus įvertinimus nuo 99 iki 83 balų. 85 abiturientai gavo įvertinimus nuo 99 iki 50 balų. Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“

ws

Direktorė Padėkas įteikė ir klasių auklėtojoms: Aristoldai Jasevičiūtei, Sigitai Bartušienei, Linai Bardzilauskienei, Audronei Stanevičienei, Jūratei Černeckytei, Albinai Ostrozorovai ir Birutei Krasauskienei.

Meras Sigitas Mičiulis įteikė Padėkas ir atminimo dovanėles 20 abiturientų už puikius ir labai gerus mokymosi pasiekimus ir aukštus valstybinių brandos egzaminų rezultatus. Šia iškilminga proga sveikino buvęs gimnazijos mokinys, Lietuvos Respublikos Seimo narys Darius Petrošius.

Šventės metu dainavo Gabrielė Nausėdaitė, grojo Tomas Mažrimas, gimnazijos estrados studijos grupė (vadovas Vygantas Šerpytis), dainavo Urtė Rudytė, Mantas Liekis ir mokytoja Edita Bartkienė, šoko Aistė ir Edvinas, Goda ir Merkys. Renginį vedė: Austėja Diksaitė, Deimantė Meižytė, Viktorija Arlauskaitė, Enrika Ačaitė, Goda Šimaitytė, Aistė Survilaitė.

Mieli abiturientai, tegul būna jūsų ateities keliai šviesūs, sėkmingi ir laimingi.

Mero padėkos abiturientams 2015 m.

Фото