52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada


Kovo 21-23 dienomis Klaipėdos universitete vyko Lietuvos mokinių biologijos respublikinė olimpiada. Į ją buvo pakviestas ir mūsų gimnazijos pirmokas Paulius Mikalauskas.
Pauliui pirmą kartą teko toks išbandymas – net dviejų dienų rimta proto mankšta. Jau pirmą olimpiados dieną, po iškilmingo atidarymo, teko atlikti beveik penkių valandų teorines užduotis, o kitą dieną iš pat ryto laukė  keturių valandų praktiniai darbai.IMGP3238-mVakarais mokiniai galėjo atsipalaiduoti: dalyvauti protmūšyje, žaisti stalo žaidimus arba linksmai šokti liaudies šokius. Nuobodžiauti tikrai nebuvo kada.
Paskelbus olimpiados rezultatus, paaiškėjo, kad iš 28-ių olimpiadoje dalyvavusių devintokų Pauliaus Mikalausko rezultatas yra septintas – vos vienas žingsnelis iki prizinės vietos.
Šeši devintokai tapo prizininkais ir dar trys, tarp jų ir Paulius, buvo apdovanoti pagyrimo raštais. Džiaugiuosi šauniu gimnazistu Pauliumi Mikalausku ir tikiuosi kad olimpiados išbandymai paskatins jį dar giliau domėtis biologijos mokslu ir siekti prizinės vietos kitais metais.   Nuotraukos iš olimpiados

Biologijos mokytoja Selvina Pečiulienė