2017 June 25


Atestatų teikimo šventė – liepos 14 d. 15 val. Tauragės Žalgirių gimnazija » Šventė
Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“IMGP3238-mVakarais mokiniai galėjo atsipalaiduoti: dalyvauti protmūšyje, žaisti stalo žaidimus arba linksmai šokti liaudies šokius. Nuobodžiauti tikrai nebuvo kada.
Paskelbus olimpiados rezultatus, paaiškėjo, kad iš 28-ių olimpiadoje dalyvavusių devintokų Pauliaus Mikalausko rezultatas yra septintas – vos vienas žingsnelis iki prizinės vietos.
Šeši devintokai tapo prizininkais ir dar trys, tarp jų ir Paulius, buvo apdovanoti pagyrimo raštais. Džiaugiuosi šauniu gimnazistu Pauliumi Mikalausku ir tikiuosi kad olimpiados išbandymai paskatins jį dar giliau domėtis biologijos mokslu ir siekti prizinės vietos kitais metais. Nuotraukos iš olimpiados

Biologijos mokytoja Selvina Pečiulienė