Abiturientams įteikti brandos atestatai


July 11th City of Culture took place at a gala graduation ceremony - all high school graduates were Žalgiriai service maturity certificates.
jn
Abiturientus, sėkmingai užvertusius paskutinius mokyklinio gyvenimo knygos puslapius ir ryžtingai žengiančius į prasmingą ateitį, sveikino Žalgirių gimnazijos direktorė Viktorija Paulauskienė, buvę gimnazijos mokiniai: Seimo narys Darius Petrošius, Savivaldybės mero pavaduotojas Silverijus Statkus. Tėvelių vardu linksmai ir emocingai kalbėjo Viktoras Šaulys, kuris, dovanodamas medaus stiklainėlį, linkėjo ir ateityje „lipti prie mokslo ir žinių, kaip bitės limpa prie medaus“. Širdingiausius linkėjimus išsakė 8 klasių auklėtojai, kurie kartu su auklėtiniais plaukė per žinių marias ir vandenynus, kopė link išsvajoto Laimės žiburio: Nijolė Norgilienė, Gintarė Kolesnikova, Ona Jancevičienė, Orestas Valančius, Jurga Sparnauskienė, Emilija Asačiovienė, Aivaras Lobinas ir Asta Rekašienė. Puikaus balso abiturientė Inga Butkutė kartu su muzikos mokytoja Edita Bartkiene padainavo dainą „Saulėta vaikystė“, abiturientų grupė – atsisveikinimo dainą „Rytoj skrisim“.
Nuoširdžiai, jausmingai, džiugiai ir pagarbiai Žalgirių gimnazija išlydėjo jau 41-ąją abiturientų laidą kurti stiprią, pažangią ir modernią Lietuvą, kurioje būtume visi laimingi.

Abiturientų išleistuvės 2014m.