Abiturientų mintys


004

Giedrė Špiegytė

Miela mokykla,

čia praleidau nuostabius aštuonerius metus. Dėl renginių gausos čia niekada nebuvo liūdna, dėl šiltų ir malonių mokytojų buvo malonu lankyti pamokas, dėl kartu besimokančių draugų, kurie kiekvieną akimirką darė nuostabia, buvo dar smagiau kas rytą ateiti. Dar dabar sunku patikėti kaip greit prabėgo tas laikas. Atrodo taip neseniai įžengiau čia pirmąjį kartą, tada dar nežinojau, kad ateinantys metai man bus patys geriausi gyvenime. Dabar su šypsena atsimenu visus malonius įvykius, renginius, išdaigas, džiaugiuosi sutikusi tiek palaikančių, įkvepiančių žmonių, esu dėkinga, kad galėjau augti būtent tokioje aplinkoje ir kad tapau būtent tuo, kuo esu dabar. Užaugink dar daug nuostabių kartų, pati auk ir stiprėk, kad visi, kas išėjo, norėtų sugrįžti.


003

Deimantė Preikšaitytė

Žalgirių gimnazijoje mokiausi 13 metų: 1999-aisiais pradėjau lankyti paruošiamąją klasę, o 2012-aisiais baigiau dvyliktą klasę.
Esu laiminga dėl to, kad lankiau šią mokyklą. Ji nušvietė man ateitį, todėl nenustojau tobulėti ir dabar mokausi toliau. Jaučiu didelę pagarbą visiems mane mokiusiems Mokytojams, kuriuos galiu minėti tik gerais žodžiais, kurie mane ruošė egzaminams, kurie peikė ir gyrė. T. Š. Nolsonas rašė: ,,Kad mokymas būtų sėkmingas jis turi ne informuoti, o įkvėpti“. Taigi, Mokykla įkvėpė mane tolimesniems gyvenimo darbams, kuriuos vykdau iš visos širdies.
Mieli mokiniai, būkite pastabūs, nes metai mokykloje bėga daug greičiau nei galite įsivaizduoti. Nė nepajusite, kaip suskambės paskutinis skambutis, išlaikysite egzaminus ir paliksite savo antruosius namus – mokyklą. Žinoma, jūsų vietas pakeis kiti mokiniai, tačiau kiekviena mokyklos laida yra ypatinga, savita.
Man visada norisi sugrįžti į mokyklą. Eidama pro šalį jaučiu nostalgiją, nes vaizdai atgaivina prisiminimus. Žinau, jog daugiau niekada čia nebegrįšiu, todėl esant progai, visada užeinu į mokyklą.
Mokiniai, prasmingai leiskite kiekvieną minutę mokykliniame suole, nes laiko nesusigrąžinsi. Mokykitės, tobulėkite, nes mokykla paruošia išėjimui į platųjį pasaulį, kuriame jūs būsite tik mažas žmogus… Sėkmės.