Šventė


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“

saviv

Atvykus Tauragės rajono savivaldybėn mus pasitiko Tauragės rajono savivaldybės atstovė spaudai ir ryšiams su visuomene Izolina Turauskienė, kuri trumpai papasakojo kokie skyriai sudaro savivaldybę, priminė, kuriam laikui ir kaip renkamas meras, savivaldybės taryba. Pakeliui į mero kabinetą apžiūrėjome Tauragės garbės piliečių sieną. Kadangi mero tuo metu nebuvo mus sutiko mero pavaduotoja Aušrinė Norkienė, o mero kabinete norintieji galėjo išbandyti ir mero kėdę. Vėliau galėjome dirstelėti į mažąją posėdžių salę, kadangi čia vyko svarbus pasitarimas iš arčiau apsižvalgyti negalėjome, todėl patraukėme didžiosios salės link. Čia pasijutome tikrais tarybos nariais – sėdėdami narių vietose turėjome galimybę užduoti klausimus naudojant mikrofonus. Taip pat sužinojome, kaip vyksta posėdžiai šioje salėje, kiek narių sudaro tarybą. Sužinojus visus atsakymus į rūpimus klausimus, aplankėme civilinės metrikacijos skyrių. Šiame skyriuje mus pasitiko Civilinės metrikacijos skyriaus vadovė Virginija Martutaitienė ir supažindino su čia vykdoma veikla. Turėjome galimybę užeiti salėn, kur vyksta sutuoktuvių ceremonija. Čia netradiciniu būdu sužinojome, kaip vyksta vestuvės – surengėme vaidinimą-vedybas, o pabaigoje, kaip pridera, užgrojo Mendelsono vestuvių maršas.

Nuoširdžiai dėkojame auklėtojai J.Pukelienei už šią netradicinę klasės valandėlę ir Tauragės Rajono savivaldybei už suteiktą galimybę praplėsti žinias apie savivaldos veiklą.

IIa klasės mokinė Diana Masiulytė

Fotogrāfijas