Atvirų durų diena Tauragės rajono apylinkės teisme


Lietingą sausio 10-osios rytą trisdešimt Tauragės Žalgirių gimnazijos II –IV klasių mokinių apsilankė Tauragės rajono apylinkės teisme, atvirų durų dienoje, skirtoje Lietuvos teismų dienai paminėti. Jų tikslas buvo patiems pamatyti patalpas, vykstantį darbą ir susipažinti su įvairių profesijų atstovais, dirbančiais šioje įstaigoje. Ekskursiją vedė teisėjo padėjėjas Tadas Povilaitis.

Atvirų durų diena teisme

1M

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pirmiausia išvydome didžiąją teismo posėdžių salę, kurioje susitikome su teismo pirmininke Loreta Bajoriniene. Turėjome galimybę realiai pamatyti teisėjo aprangą ir susipažinti su teismo posėdžio eiga. Teismo pirmininkė supažindino moksleivius su Lietuvos teismų sistema,  Tauragės rajono apylinkės teismu bei teismo darbo specifika ir atsakė į moksleiviams rūpimus klausimus. Ekskursijos metu taip pat išvydome kabinetą, kuriame yra apklausiami nepilnamečiai liudininkai  bei patalpas, kuriose būna laikomi sunkų nusikaltimą padarę žmonės.

Laiką praleidome puikiai ir naudingai. Ši patirtis padės ateityje lengviau apsispręsti dėl studijų bei būsimos profesijos.

                             IVs2 klasės mokinė Gineta Gaidauskaitė