Atestatų teikimo šventė – liepos 14 d. 15 val.


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“

Atestatų teikimo šventė – liepos 14 d. 15 val.

1M

Pirmiausia išvydome didžiąją teismo posėdžių salę, kurioje susitikome su teismo pirmininke Loreta Bajoriniene. Turėjome galimybę realiai pamatyti teisėjo aprangą ir susipažinti su teismo posėdžio eiga. Teismo pirmininkė supažindino moksleivius su Lietuvos teismų sistema, Tauragės rajono apylinkės teismu bei teismo darbo specifika ir atsakė į moksleiviams rūpimus klausimus. Ekskursijos metu taip pat išvydome kabinetą, kuriame yra apklausiami nepilnamečiai liudininkai bei patalpas, kuriose būna laikomi sunkų nusikaltimą padarę žmonės.

Laiką praleidome puikiai ir naudingai. Ši patirtis padės ateityje lengviau apsispręsti dėl studijų bei būsimos profesijos.

IVs2 klasės mokinė Gineta Gaidauskaitė