Bėgiko diena – 2015

Spalio 9 dieną gimnazijoje suorganizuota tradicinė rudens sporto šventė -  Bėgiko diena. Į ją, kaip ir kasmet, susirinko pajėgiausi Žalgirių gimnazijos bėgikai.

begiko

Varžybos prasidėjo merginų 60 m bėgimu. Tarp I-II klasių dalyvių greičiausia buvo IIc klasės mokinė Marija Venckutė (8,98 s), aplenkusi klasės draugę Oceane Pierrotte (9,12 s),kuri užėmė II-ą vietą. Trečią vietą iškovojo I a klasės mokinė Aistė Karbauskytė (9,32 s). Tarp III – IV klasių merginų III vieta atiteko Vaivai Kaktaitei ( 9,35 s), II vieta – Lidijai Šneideraitytei (9,06 s). III b klasės mokinė Kristė Trijonytė tapo absoliučia 60 m bėgimo čempione, nuotolį įveikusi per 8,95 sekundės.
  100 m bėgimo rungtyje varžėsi vaikinai. Tarp I – II klasių bėgikų greičiausias buvo II c klasės mokinys Liudas Bartkevičius (12,8 s). Sidabro medalis atiteko IIa klasės mokiniui Lukui Gaižauskui, bronzą iškovojo jo klasės draugas Tomas Aleksa (13,04 s).

Vyresniųjų grupėje greičiausiu bėgiku pripažintas trečiokas Deividas Norkūnas, 100 m nubėgęs per 11,91 s. Antrą vietą iškovojo Ignas Bučinskas (12,6 s). 1000 m bėgime nepralenkiama buvo trečiokė Liutaura Venckaitytė (3.47,75 min), antrą vietą iškovojo antrokė Karolina Jurkauskaitė (3.52,08 min), trečią – pirmokė Gabrielė Gečaitė (3.53,34 min).

1000 m bėgę vaikinai vietas pasidalijo taip: trečioji  atiteko Justui Vaigauskui (3.05,54 min), antroji – Tomui Aleksai (3.01,06 min), čempionu tapo Tautvydas Macaitis (2.56,17 min).
Varžybas vainikavo komandinė klasių estafetė, kurioje dalyvavo po 2 merginas ir 2 vaikinus. Greičiausiai 670 m estafetę nubėgo III b klasės atstovai. II vietą iškovojo II c klasė, III vietą – II e klasė.
Varžybų nugalėtojai, prizininkai bei absoliutūs čempionai apdovanoti atminimo medaliais, taurėmis, saldžiais prizais.