Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


ŠventėbibliJaukioje ir erdvesnėje bibliotekoje nuo antradienio iki penktadienio vyko įvairios veiklos. Per informacines skaitymo pamokas mokiniai buvo supažindinami su bibliografiniais aprašais, UDK skyriais. Vėliau turėjo savarankiškai surasti knygą, ją pristatyti pagal aprašo reikalavimus, perskaityti anotaciją, pasirinktą ištrauką ir pasiūlyti knygą draugui. Viena iš kūrybiškiausių veiklų šią savaitę – Žalgirių gimnazijos exlibrio kūrimas. I klasių mokiniams papasakota apie exlibrio istoriją, jo ypatumus, pateikti menininkų kurti pavyzdžiai. Savo darbus gimnazistai baigs kurti per dailės pamokas, eksponuos mokykloje, o geriausiu išrinktas darbas bus padovanotas bibliotekai. Vyresnių klasių mokiniams buvo pasiūlyta parašyti ,,Laišką į ateitį sau pačiam“. Kurį laiką gražios mintys apie ateitį ritinėliuose bus aksponuojamos ant bibliotekos ,,medžio“, vėliau grąžintos savininkams. Linksmiausiai vyko literatūriniai protmūšiai: reikėjo lietuvių kalbos, istorijos, gamtos mokslų žinių ir net atidaus muzikos klausymo.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojoms Vidai Laurinaitytei, Neringai Stašaitienei, Kristinai Tymalkienei ir Jurgitai Praninskienei bei jų mokiniams už dalyvavimą veiklose.

Kviečiame visus dažniau apsilankyti atsinaujinusioje bibliotekoje: gauti nauji žurnalai, naujos, patogios darbui kėdės, visiem prieinamas internetas (WI-FI).

Irina ir Diana Nuotraukos iš savaitės veiklų