Mano karjera


„Ateities Inžinerijos“ III-ojo sezono (2019 – 2020 m. m.) projektinių darbų konkursas

7 Žalgirių gimnazijos projektinės veiklos komandos dalyvavo „Ateities Inžinerijos“ III-ojo sezono (2019 – 2020 m. m.) projektinių darbų konkurse 2020 m. spalio 8 d. Konkursui buvo pristatyti 68 respublikos mokyklų komandų darbai, iš jų 25 darbai savo tematikose buvo pripažinti geriausiais arba pelnė kitas nominacijas. Net 3 žalgiriečių projektinės komandos buvo pripažintos geriausiomis ir apdovanotos:

 • „Pastato energetinio efektyvumo vertinimas“ (autoriai: Marijus Merkelis, Andrius Kontrimas ir Justinas Skirmantas, vadovė chemijos mokytoja metodininkė Gitana Banzinienė; AI konsultantės doc. Rūta Mikučionienė ir dr. Vėlūnė Lapinskienė).
 • „Tauragės Žalgirių gimnazijos aplinkos tyrimai“ (autorės Rebeka Rakštytė ir Vesta Milkintaitė, vadovė geografijos mokytoja Genovaitė Straukienė; AI konsultantės: prof. Marija Burinskienė, doc. Eglė Marčiulaitienė ir dr. Vilūnė Lapinskienė).
 • Filmų kūrimo mobiliuoju įrenginiu grupėje už geriausią scenarijų: PD „Mariaus tara“ (autoriai: Vykintė Trakšelytė, Ugnius Augaitis, Meidė Šlamaitė ir Emilis Jurkėnas, vadovė IT mokytoja metodininkė Regina Remeikienė; AI konsultantas lekt. Remigijus Ruokis).

Sveikiname ir nugalėjusių darbų, ir visų kitų šį sezoną pristatytų darbų autorius bei vadovus, kurie tikrai nelengvomis šių metų sąlygomis pasiekė savo užsibrėžto darbo finišą.

 

2019 – 2020 m.m.

Tarpinė projektinės veiklos peržiūra VGTU rūmuose VilniujeAplinka_pastatas -m

 

Pristatė VDU Švietimo akademijąIMG_1109-m

Informacija stojantiesiems 2020

Gera žinia abiturientams – supaprastinti minimalūs kriterijai stojantiesiems680fd8b6bfb47a4635e97d56eabf90ae

Kaip pasirinkti mokymosi kelią. Brandos egzaminų tvarkaraštis, ką svarbu žinoti stojant -   Atmintinė_abiturientams_2020atsisiųsti

 

Jau 18-tą kartą maloniai kviečiame Jus su mokiniais apsilankyti tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2020. Daugiau čia:unnamed

 Skelbiame 2020 m. reikalavimus stosiantiesiems į aukštąsias mokyklas! Kitąmet konkursinio balo skaičiavimo principai išlieka tokie pat kaip 2019 m. Daugiau informacijos rasite ➡️ https://bit.ly/2RFTGjO arba ➡️ https://bit.ly/2qjd8rc78705714_2789046161141175_6909342407658045440_o

 

Sužinok apie skirtingas studijų programas, kokios karjeros laukia po studijų ir kokių pažymių ir įgūdžių reikia pasirinkus vieną ar kitą kelią.  Daugiau

gjjj

 

 

Kviečiame apsilankyti Vilniaus universitete festivalio „Erdvėlaivis žemė“ metu bei išklausyti studijų programų pristatymus:

******

 Įsidarbinimo galimybės

******

Kvietimas į Pradinio bei priešmokyklinio ugdymo studijas

****

Audrius su Regina Programuojantiems darbo vietų – šimtai!  Interviu su taikomosios matematikos studijas baigiančiu alumnu Audriumi Užkuraičiu ir buvusia jo informatikos mokytoja Regina Remeikiene.  Daugiau

 

 


 

****

WeChat Image_20190103143911Informacija mokiniams (ir jų tėvams) apie galimybę studijuoti Kinijoje nemokamai. Kartu su partneriais Beijing Shi Tuoyan Education Science and Technology Development Co., Ltd. (esame jų oficialiai įgalioti atstovauti Lietuvoje – priededamas įgaliojimas) siūlome galimybę nemokamai anglų kalba studijuoti Kinijoje.

 Pagrindinė informacija:

 1. 1.     Universitetas: Universitetas: Tianjin University (Peiyang University), China.
 2. 2.     Siūlomos programos: Chemical Engineering (B), Chinese language (B)  (programų aprašai pridedami); galima kreiptis ir dėl kitų norimų studijų programų, užpildant siunčiamą (pridedadamą prie šio laiško) paraiškos stipendijai formą, partneriai Kinijoje patikrins ir praneš, ar galima būtų.
 3. 3.     Studijų kalba: anglų kalba.
 4. 4.     Dokumentus pateikti reikia iki 2019 m. balandžio 30 dienos (pradėti ruošti reikia juos prieš mėnesį, nes reikalinga ir sveikatos būklės pažyma). Paraiškos teikiamos el. forma (skanuotos). Originalus reikia pateikti jau tik nuvykus studijoms.
 5. 5.     Studijų mokesčio nėra (nemokamai), jei kreipiatės per mus ir rašote prašymą dėl studijų mokesčio padengimo.
 6. 6.     Studentams skiriamos pragyvenimo išlaidos: 2000-2400 RMB (apie 260-320 EUR/mėn.).
 7. 7.     Vienkartinis dokumentų tvarkymo mokestis: 3000$.
 8. 8.     Turimos „nemokamos vietos“ – 25 (15 pilnų stipendijų, 10 – dalinių stipendijų).

 Noriu pasakyti, kad jau vienas studentas iš Lietuvos studijuoja šiame universitete nuo 2018 m. rudens. Studijomis patenkintas. Gavęs pilną stipendiją iš esmės iš jos išgyvena. Sako, rašytų studijoms 8 iš 10-ies.

 Dėl papildomos informacijos reikia kontaktuoti tiesiogiai su manimi (egle.stonkute@balticinstitute.eu).

Baltic Institute for Research and Development J. Savickio g. 4, LT-01108, Vilnius, Lietuva Tel.: + 370 615 51 280 Faks.: + 370 524 41 975El.paštas: egle.stonkute@balticinstitute.eu

 

2018 metai

 

Pateikiame darbuotojų, kurių Lietuvoje trūksta labiausiai, sąrašą

*************

Nuorodos į žurnalus, kuriuose nemažai istorinių ir kitų vertingų tekstų:

 Skaityk žurnalo ,,Kardas“ straipsnius

Skaityk žurnalą ,,Karys“

**************

***Atmintinė abiturientui 2018

*** Prisijunk prie busiu.eu naudinga mokiniams, mokytojams ir ne tik!

*** Kviečia Aleksandro Stulginskio universiteto kūrybinės dirbtuvės

*** Kviečiame mokinius pasidomėti kelių inžinieriaus specialybe, kurios sritis yra labai plati. Šią specialybę įgyti galima viename iš didžiausių Lietuvos  Vilniaus Gedimino technikos universitete, Kelių katedroje. Naujienas galite sekti Kelių katedros Facebook puslapyje:

unnamed

 

*** Patikimi intelekto ir asmenybės testai   www.uts.lt

**** Perspektyviausiųjų specialybių dešimtukas

 „Darbo skelbimų portalo cv.lt duomenimis, populiariausių profesijų atstovų dešimtukas kasmet beveik nesikeičia, todėl tikėtina, kad šios profesijos išliks populiarios ir per artimiausius penkerius metus“, – pažymi portalo analitikė Jolita Mažeikienė. 

Atlyginimų lūkesčių vidurkis, Eur Pokytis %, lyginant su 2010 m.
Pardavėjas-konsultantas 460 +26
Vadybininkas 760 +32
Administratorius-sekretorius 580 +30
Projektų vadovas 1.180 +31
Programuotojas 1.200 +40
Analitikas 980 +25
Aukščiausio lygio vadovas 1.490 +40
Inžinierius 950 +40
Buhalteris 650 +30
Padalinio vadovas 1.220 +37
Darbo skelbimų portalo cv.lt duomenys
2017 metai

**** KTU vienas pirmųjų Lietuvoje sukūrė 3 metų „Komunikacijos ir informacijos valdymo technologijų“ bakalauro studijų programą. Pasak edukologės Jurgitos Vizgirdaitės, KTU Studijų kokybės ir plėtros departamento direktorės, šią programą pasirinkę studentai pripažino, kad kai kuriems iš jų studijų trukmė lėmė sprendimą studijuoti Lietuvoje.   3+2 studijų modelis–raktas į sėkmingą konkurenciją

 *** Vadovas tėvams. Kaip padėti vaikui renkantis karjerą – Euroguidance

www.euroguidance.lt 

***Ar norite sužinoti, kokie darbai Jums tinka labiausiai?
Tiesiog atsakykite į 29 klausimus apie Jūsų asmenybę ir nuostatas, susijusias su darbu. Palyginus Jūsų atsakymus su idealiais atsakymais, bus pateikta rezultatų lentelė, kurioje bus išvardinti 5 Jums labiausiai tinkami ir 5 Jums mažiausiai tinkami darbai.
Testas trunka apie 15 minučių. Visi testo atsakymai yra daugiau ar mažiau tinkami konkretiems darbo tipams. Jeigu nesate turėjęs klausime nurodytos patirties, bandykite įsivaizduoti.
Jūsų pačių naudai, į klausimus atsakykite sąžiningai. Galbūt Jūs gausite naujos naudingos informacijos.
Tinkamo darbo testas (http://www.cvonline.lt/)

**** “Nauja!“ Testas „Profesijų mozaika“ – Euroguidance www.euroguidance.lt › Karjeros planavimas › Renkuosi karjeros kelią › Testai Arba tiesiog paieškos laukelyje įveskite „Profesijų mozaika“ testas ir iš kart atidarys. Užtruksite apie 12min. 

****Lietuva yra tranzitinė šalis, kuriasi daug logistikos centrų, auga Lietuvos eksportas. Šios studijų programos yra reikalingos, logistika ir prekyba yra naujausia studijų programa, tad tokių specialistų dar Lietuvoje yra mažai. (ASU)
http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51591

 ****Tačiau tikrai gali pagalvoti ir apie Kaimo plėtros administravimą: žemės ūkis ir kaimo plėtra yra valstybės išskirtinio dėmesio sritis. 
Valstybės, regionų ir vietos lygmenimis formuojasi kaimo plėtros politiką įgyvendinančių institucijų sistema, kuriai reikalingi aukštos kvalifikacijos kaimo plėtros administratoriai. ASU yra įkurtas mokslo, studijų ir verslo slėnis „Nemunas“ tad net studijuodamas žemės ūkio verslo vadybą galėsi pabandyti kurti savo įmonę. Visą pagalbą Tau suteiks didelę patirtį ir žinias turintys specialistai. :) Jei kils daugiau klausimų gali rašyti el. p. komisija@asu.lt .Sėkmės. ;)

Įvairiais rūpimais klausimais kreipkitės 113k.
Profesijos patarėja 
Jurgita Praninskienė

****Apgalvok savo karjeros kelią.

mm

****Kauno kolegijos Tauragės skyriuje vyko Verslo savaitės baigiamasis renginys, kurio metu dalyvavusios mokslo įstaigos pristatė savo įspūdžius po apsilankymo įvairiose verslo įmonėse. Vyko nuotraukų konkursas, mūsų gimnazistai ,,delegavo“ savo linksmąjį  kūrinį  iš labiausiai patikusios Egerson įmonės – pozavimą ant grandiozinio konteinerio. Apdovanojimas -  Tava įsteigtas prizas. Foto     TAVA  renginio akimirkos

 ****Kastu International rengia viešą anglų kalbos testo laikymą, sudarytą Kembridžo universiteto egzaminų centre (Cambridge English Language Assessment)

 

****UGNIAGESIŲ – GELBĖTOJŲ MOKYKLA SIŪLO: 

Jei esi nepriekaištingos reputacijos, geros sveikatos ir tinkamo bendro fizinio pasirengimo Lietuvos Respublikos pilietis, turintis ne daugiau kaip 50 metų, ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą ir mokantis lietuvių kalbą – stok į Ugniagesių gelbėtojų mokyklą ir tapk ugniagesiu gelbėtoju.

Ugniagesių gelbėtojų profesinis mokymas trunka 38 savaites. Mokslo metai prasideda rugsėjo 1 d. ir kovo 1 d. Įstoję mokytis asmenys, pasirašo stojimo į vidaus tarnybą sutartį. Visi sėkmingai baigę mokslus įdarbinami valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos padaliniuose.

Didžiąją dalį mokymų būsimųjų ugniagesių gelbėtojų parengime sudaro praktinis mokymas, todėl visas mokymo procesas vykdomas Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Praktinio parengimo skyriuje Miško g. 7, Valčiūnuose, Juodšilių sen., Vilniaus r. Čia sudarytos geros gyvenimo ir teorinio bei praktinio mokymosi sąlygos. 

Asmenys, besimokantys Ugniagesių gelbėtojų mokykloje, nemokamai aprūpinami bendrabučiu, uniformine, specialiąja ir sportine apranga, reikalinga teorinių ir praktinių mokymų metu. Besimokantiems Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka skiriama stipendija. Minimali stipendija yra 126,50 Eur, maksimali – 196,84 Eur. Stipendijos dydis priklauso nuo mokymosi rezultatų.


Plačiau 

su

****TAVA dienos 

Gimnazijos mokiniai lankė Tauragės apskrities verslininkų asociacijos įmones: ,,Elka Rainwar“, ,,Tauragės radijas“, ,,Egersund“, susipažino su įmonių veikla, darbo specifika. Gimnazistai diskutavo ar norėtų dirbti šiose įmonėse vasaros atostogų metu, įgyti darbinės patirties. Nuotraukos

Kviečiame Jūsų mokyklos moksleivius dalyvauti atrankoje – gauti papildomą finansavimą vykstant į tarptautinius konkursus ir olimpiadas. Mes, Laisvės TV ir TransferGo, rengiame bendrą iniciatyvinį paramos projektą Lietuvos Talentų kelionės“, kuris prisidės finansiškai prie moksleivių išvykų į tarptautinius konkursus ar olimpiadas.Registracija fondo paramai gauti priimama visus kalendorinius metus. Paramos gavėjus organizuojamų atrankų metu išrinks kompetentinga komisija, sudaryta iš TransferGo, Laisvės TV ir savo srities specialistų. Moksleivio socialinė padėtis nėra atrankos kriterijus. MOKSLEIVIAI, NORINTYS PRETENDUOTI Į PARAMĄ, KVIEČIAMI PATEIKTI TOLIAU IŠVARDINTĄ INFORMACIJĄ: Mokinio anketa   Mokytojo / mokyklos vadovo rekomendaciją ir konkursų, olimpiadų diplomų bei pagyrimo raštų kopijas.    Lietuvos talentu keliones.

st ****Naudinga patirtis STUDFEST’e: Spalio 26 d. mūsų mokiniai dalyvavo  unikalioje konferencijoje – festivalyje apie studijas, karjerą ir gyvenimo kelio pasirinkimą pabaigus mokyklą -  STUDFEST’E-2017.  Išklausė net 16 motyvuojančių, įdomių ir naudingų pranešimų. Grįžo pasisėmę naujienų ir idėjų ateities planams, karjerai Nuotraukos 

Tauragės apskrities verslininkų (TAVA) asociacija, susidedanti iš 94 įmonių – narių yra atvira ir socialiai atsakinga organizacija, šių metų lapkričio 6-9 d. imtinai (keturias darbo dienas) organizuoja Atviro Verslo savaitę. TAVA nariai minėtomis dienomis kviečia  gimnazijų, progimnazijų, pagrindinių, vidurinių mokyklų klasių moksleivius, profesinio rengimo centro, bei Kauno kolegijos Tauragės skyriaus studentus ir jų vadovus į savo įmones susipažinti su verslininkų vykdoma veikla, verslo procesais, bei pasidalinti „sėkmės“ istorijomis. 

Sutikusios priimti mokinius įmonės

 

****Spalio 5 d. aktų salėje II-IV klasių mokiniams vyko integruota anglų kalbos ir karjeros pamoka: studijų galimybės uzsienyje. Svečiavosi FOX atstovė. Gimnazistai besidomintys studijomis Anglijos, Velso, Danijos, Olandijos, Švedijos universitetuose galėjo susipažinti su įvairialype informacija. 

fox

***Daugiau info FOX svetainėje

***LCC UNIVERSITETAS KVIEČIA

*** ::: ANGLŲ KALBOS KLUBAS

LCC anglų kalbos klubas – tai studentų iniciatyva sukurti neformalią aplinką vyresniųjų klasių moksleiviams praktikuoti savo anglų kalbos kalbėjimo įgūdžius. Susitikimų metu moksleiviai susipažins su studentais iš skirtingų kultūrų, lavins savo bendravimo bei anglų kalbos žinias, diskutuos jaunimui aktualiomis temomis bei vaišinsis studentų paruoštais skanumynais. Kviečiame visus vyresniųjų klasių moksleivius prisijungti prie klubo. Anglų kalbos klubo susitikimai vyks: spalio 4 d., 8 d., lapkričio 8 d., 22 d., gruodžio 6 d.

 ***::: UNIVERSITETO DIENOS

LCC tarptautinis universitetas suteikia išskirtinę galimybę vyresniųjų klasių moksleiviams įsijungti į LCC studentų bendruomenę ir spalio 9-10 dienomis kartu su esamais studentais dalyvauti vyksiančiose paskaitose. Universiteto diena – tai galimybė susipažinti su dėstytojais ir visa universiteto bendruomene iš vidaus ir patirti, ką reiškia būti studentu dienai. Dalyvių registracija vyksta iki spalio 3 dienos el. paštuinfo@lcc.lt.

 ::: ATVIRŲ DURŲ DIENA

 Lapkričio 3 dieną. Šią dieną moksleiviai, jų tėveliai bei mokytojai turės galimybę pasivaikščioti po universitetinį miestelį, išgirsti apie studijų galimybes iš studentų bei dėstytojų, daugiau susipažinti su LCC studijų programomis, studentišku gyvenimu ir gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Daugiau detalių susisiekite su mumis el. paštu vtamosiunaite@lcc.lt arba telefonu +370 46 310 460.

***** Ką siūlo FOX LT - ne tik informacija apie stojimo galimybes, etapus, bet ir moksleivių problemomis nuvykus į šalį.

*********************** Geri pasiūlymai In Academia -prie VGTU 

Besidomintiems specialybe Kelių katedroje, Vilniaus Gedimino technikos universitete

* Klaipėdos universiteto informacija:unnamed

* Esi efektyvus optimistas, mėgsti keliauti, tobulinti kalbas ir dar užsidirbti?  Jaunimo darbo centras siūlo

* Nauja ir išskirtinė programa 9-12 klasių mokiniams   Žiūrėk programąprieš

2016 metai

Kviečia ,,Sėkmės mokykla    Projektai   Programos   

Sėkmės mokykla” rengia paskaitas, praktinius seminarus mokyklose, konferencijas, savaitgalio klubus, vasaros stovyklas ir kitus švietėjiškus renginius.

Duomenys apie 2016 m. Tauragės Žalgirių gimnazijos abiturientus, kurie sudarė studijų sutartis su aukštosiomis mokyklomis bendrojo priėmimo metu: Statistika – Žalgirių gimnazija 2012 – 2016 m.

* Lapkričio 18d. Žalgiriuose vyks ,,Karjeros diena 2016″, nuo 12.00 val. Atvykstančiųjų sąrašas 

***  Plačiau apie Coder Dojo