Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Tauragės Žalgirių gimnazija » Šventė

IMG_5442

 

 

 

 

 

 

Pirmiausia kosmetikos parduotuvės „Sarma“ konsultantė Laima Albrechtienė vedė paskaitėlę „Veido priežiūros ABC“. Ji supažindino su makiažo priemonėmis, dalinosi patarimais ir gudrybėmis, aiškino, kaip išvengti dažniausiai daromų klaidų, praktiškai parodė, kaip daromas kokybiškas makiažas. Papuošalų parduotuvės „Feniksas“ konsultantė Ieva Paulikaitė kalbėjo apie įvairių papuošalų tikslingą nešiojimą: kokie papuošalai ir aksesuarai tinka įvairiomis progomis.

Informatyvi paskaitėlė vienoms merginoms padėjo lengviau apsispręsti, kitoms – pakeisti savo nuomonę, o kai kurios liko abejojančios: už ar prieš kosmetiką. Diskusijos buvo tikrai karštos, kiekviena savo nuomonę įrodinėjo įvairiais argumentais. Popietė buvo maloni, linksma, netradicinė, informatyvi, įdomi, aktuali ir naudinga.

Debatų klubo vadovė, istorijos mokytoja Daiva Juškienė