David - the strongest high school Žalgiriai


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“

DSCF2456[1]

 

 

 

 

.

Stipruoliai varžėsi 7 rungtyse, joms pasibaigus paaiškėjo rezultatai. Pirmojoje, štangos spaudimo gulint, rungtyje I–III vietas pasidalino 3 dalyviai, įveikę 125 kg svorį: Mantas Šneideraitis, Ernestas Šerpytis ir Deividas Jonikaitis.
2 kg kimštinį kamuolį toliausiai (13,96 m) metė Ernestas Šerpytis. Jis buvo nepralenkiamas ir automobilio tempimo rungtyje, 10 metrų atstumą automobilį nutempęs per 9,28 sek.
Daugiausiai prisitraukimų (po 22 kartus) padarė Juozas Dubys ir Deividas Jonikaitis. Deividas geriausiai pasirodė ir svorių pernešimo rungtyje.
Automobilio padangą pasirinktu būdu mesti geriausiai sekėsi Andriui Ščeliokui (12,80 m). Jis nugalėjo ir padangos vertimo rungtyje.
Susumavus rezultatus III vieta atiteko Andriui Ščeliokui, II vieta – Ernestui Šerpyčiui. Nugalėtojo taurę ir teisę vadintis stipriausiu šių metų žalgiriečiu iškovojo Deividas Jonikaitis.
Visi varžybų dalyviai apdovanoti atminimo diplomais, varžybų prizininkai – atminimo medaliais.

Physical education teacher Jurga

(Stipruolių varžytuvių filmuotą medžiagą greitai matysite Video galerijoje, kai tik ji bus sumontuota)

Photos