2017 June 25


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“

47bg

 

 

 

 

 

 

Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“

Padėkos šventės pradžioje direktorė Viktorija Paulauskienė pasidžiaugė, kad gimnazijoje tiek daug pasiekimų lyderių ir juos ruošiančių profesionalių mokytojų. Pažymėjo, kad svarbiausias mokyklos veiklos vertinimo kriterijus – kiekvieno mokinio sėkmė, kad sėkmei prišaukti būtinas darnus mokinio ir mokytojo bendradarbiaujantis dialogas.

Tam, kad įteiktų padėkas visiems gimnazistams, laimėjusiems ar tapusiems laureatais įvairiuose konkursuose, užėmusiems prizines vietas rajono ir šalies olimpiadose, prireikė net dviejų valandų – per 200 gimnazistų buvo kviesti atsiimti padėkos raštus, diplomus ir taures. 49 direktorės padėkos įteiktos mokymosi lyderių mokytojams.

Šventėje dalyvavo rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis. Meras įteikė Rene Barščiausko vardo premiją už matematikos pasiekimus rajone Pauliui Grigalavičiui, I a klasės gimnazistui, pasveikino jo matematikos mokytoją ekspertę Adeliją Kuzmarskienę.

​ Kartu pasidžiaugti pasiekimais mokymosi ir mokymo procese bei pasveikinti atvyko ​mero patarėja Dalia Vaišvilienė, savivaldybės tarybos nariai: UAB „Televizijos komunikacijos“ direktorius Vilmantas Liorančas, Tauragės miškų urėdijos urėdas Robertas Piečia, Silverijus Statkus, l/d „Kodėlčius“ direktorė Lina Kymantienė, M.Mažvydo progimnazijos direktorius Vidas Misiūnas. Merui buvo įteiktas gimnazistės Godos Šimaitytės tapytas paveikslas su linkėjimais stiprinti kuriančio jaunimo lyderystę. Visiems svečiams įteiktos padėkos už veiksmingą bendradarbiavimą ugdymo procese, paramą įgyvendinant inovatyvias gimnazistų idėjas. Padėka įteikta ir aktyviausiam gimnazijos Tėvų atstovui ir rėmėjui – Edvardui Bielskiui.

Dainavo gimnazijos choras „Ritmas“, Mantas Liekis, Saulius Gomas (mokytoja Edita Bartkienė), Gabija Kasiliauskaitė, pritariant gimnazijos estrados studijai, Karolina Nazarovaitė, Ovidijus Budginas (mokytojas Vygantas Šerpytis).

Фото

Įteiktos padėkos 2014–2015 m.m. pasiekimų lyderiams