Džiaugiamės Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rezultatais


IMG_0936-mSausio 24 d. M.Mažvydo progimnazijoje įvyko 52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada. Joje dalyvavo ir 18 mūsų gimnazistų. Nemaža dalis jų tapo šios olimpiados prizininkais.
Tarp pirmokų I vietą iškovojo Gustas Jankauskas, Justas Maurius ir Kastautas Maižvila. Visi jie yra IR1 klasės mokiniai. II vieta atiteko Viktorijai Norkutei iš IR1 klasės.
IIR1 klasės mokinys Paulius Mikalauskas (kaip ir praėjusiais metais) tapo I vietos laimėtoju, Kornelijai Mikalauskaitei iš IIR1 atiteko II vieta, o III vietą užėmė Justina Červinskaitė iš IIR3.
Trečiokė Vestina Steigvilaitė iš IIIH1 klasės užėmė trečią vietą.
Gerai sekėsi ir ketvirtokams. Radvilė Jomantaitė ir Kotryna Paulikaitė laimėjo I vietas. Karina Račaitė, Evelina Alšauskaitė, Taura Kleinauskaitė ir Ugnė Skulskytė pasidalijo trečiąja vieta. Visos ketvirtokės mokosi IVR1 klasėje.
Sveikiname visus biologijos olimpiados nugalėtojus, džiaugiamės jų pasiekimais ir linkime nepaliauti domėtis biologijos mokslu.
Tauragės Žalgirių gimnazija » Šventė Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“