Fair play nominacija – Justei Karbauskytei.

Gegužės 10 dieną Žalgirių gimnazijos tinklininkai dalyvavo tradiciniame tinklinio turnyre, skirtame  Europos dienai pažymėti. Turnyrą kasmet organizuoja Šilalės raj. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija. Turnyre dalyvavo merginų ir vaikinų komandos iš: Laukuvos N.Vėliaus, Kaltinėnų A.Stulginskio, Rietavo L.Ivinskio, Tauragės „Versmės“ ir Žalgirių gimnazijų.59978-m Merginos šiemet žaidė lauko aikštelėje, vaikinai – salėje.Žalgirių gimnazijos vaikinai, nugalėję Rietavo ir „Versmės“ tinklininkus, iškovojo III vietą. Merginos iškovojo pergales prieš Kaltinėnų ir „Versmės“ komandas ir užėmė IV vietą. Viso turnyro metu akcentuota kilnaus sportinio elgesio (Fair play) idėja, turnyro pabaigoje už garbingą elgesį žaidėjai apdovanoti atminimo ženkleliais. Žalgirių komandoje Fair play nominacija skirta Justei Karbauskytei. Foto