Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


po

Konferencijoje skaityti pranešimai apie fizikos mokslo naudą bei naujoves pasaulyje ir Lietuvoje, vandens ypatybes ir struktūrą; pristatyta „Fotono“ mokyklos veikla ir tikslai. Vėliau darbas vyko sekcijose. Skirtingų klasių moksleiviai susitiko su dėstytojais ir aiškinosi fizikos uždavinių sprendimo metodiką bei aptarinėjo iškylančius klausimus ir sunkumus mokantis fizikos.

Konferencijos metu Vytautui Rimkui (IIIb1 klasė) buvo įteiktas Pagyrimo raštas už labai geras žinias ir gebėjimus sprendžiant fizikos uždavinius jaunųjų fizikų mokykloje „Fotonas“. Vytautas baigė I ir II kursus, Lietuvos Respublikos mastu pateko į geriausiųjų jaunųjų fotoniečių dešimtuką.

Smagiai nuteikė nuotaikingi lektoriai ir dėstytojai, kurie buvo pasirengę atsakyti į visus klausimus ir su moksleiviais bendravo nuoširdžiai ir draugiškai. Visos konferencijos metu tvyrojo jauki atmosfera, padėjusi mokymąsi ir tobulėjimą paversti maloniai praleistu laiku.

Gabrielė Bielskytė, IIIb1 klasė

Photos