2012–2016 m. m.


2015–2016 m.m.

IMG_0289

Gimnazijos lyderiai: FU (formalaus ugdymo) top 20

 1. Piliutytė Rugilė
 2. Ambroza Lukas
 3. Pudžiuvelytė Neda
 4. Arlauskaitė Viktorija
 5. Gaižauskas Karolis
 6. Mažutytė Vilma
 7. Puzonaitė Barbora
 8. Zakarauskaitė Ieva
 9. Vismanas Vaidas
 10. Petraitytė Monika
 11. Stankevičiūtė Akvilė
 12. Giačaitė Ieva
 13. Macijauskaitė Indrė
 14. Stonys Saimonas
 15. Meižytė Deimantė
 16. Mačiulytė Augustė
 17. Liekytė Kotryna
 18. Skurdelytė Monika
 19. Lileikytė Lijana
 20. Ruseckas Rokas

IMG_0315

Gimnazijos lyderiai NU (neformalaus ugdymo) top 15

 1. Deimantė Meižytė – renginių vedėja, dainininkė
 2. Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“
 3. Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“
 4. Evelina Pikčiūnaitė – renginių vedėja
 5. Emilija Gečaitė – dainininkė
 6. Vaida Pužauskaitė – savanorė
 7. Jovita Rimkutėsavanorė
 8. Renaldas Šilerissportininkas
 9. Tautvydas Macaitis – sportininkas
 10. Barbora Puzonaitė – sportininkė
 11. Erika Anochinaitė – sportininkė
 12. Justas Kirtiklissportininkas
 13. Lijana Lileikytė – fotonistė
 14. Augustė Mačiulytė – literatė
 15. Aivaras Tarozaprogramuotojas

Konkursų ir olimpiadų nugalėtojai (pavasaris)

Konkursų ir olimpiadų nugalėtojai (sausis- vasaris)

Norime pasidžiaugti laimėjimais (nuo 2015 m. vasaros)

Deimantė Meižytė

IMG_0251

geri pasiekimai moksle, talentinga, nuostabiai dainuoja, šoka, veda miesto ir gimnazijos renginius, vedė televizijos laidas Tauragės kabelinėje televizijoje, vaidino ne viename mokyklos spektaklyje. Savanoriavo rajono ligoninės slaugos skyriuje. Iniciatyvi, organizuota, komunikabili, kūrybinga mokinių parlamento narė, puiki, veikli seniūnė, kolektyvo būrėja.

Viktorija Arlauskaitė

Arlauskaite

labai geri pasiekimai moksle, šauni klasės seniūnė, autoritetas, aktyvi mokyklos savivaldoje ir respublikos mastu kaip jaunoji liberalė. Aktyvi ir iniciatyvi gimnazijos parlamento narė, prezidentės pavaduotoja, gimnazijos tarybos narė, jei ko imasisiekia maksimumo. Veda renginius, puiki šokėja, grupės „T&T“ narė.

Vaidas Vismanas

Vaidas V.

aktyvus gimnazijos tarybos bei parlamento narys, mokinių prezidentės pavaduotojas. Mokosi kino meno, respublikinio internetinio projekto „One country – many stories“ iliustratorius, savarankiškai mokosi animacijos bei augmentinės realybės, piešia ant sienųTauragėje rasime ne vieną jo kūrinį vidaus ar išorės apdailoje. Dalyvavęs filmų kūrimo festivaliuose, nacionalinėje gerumo kompanijoje ,,Myliu pandą“. Veda renginius, savanoriauja, atsakingas, kultūringas, visada turintis savo nuomonę.

Барбора Puzonaitė

Barbora Puzonaitė IVb

puikiai mokosi, prizinės vietos gamtos mokslų (chemijos, biologijos) olimpiadose, labai energinga ir pavyzdinga gimnazistė, puiki sportininkė: tris metus iš eilės pelnė Lietuvos kūno kultūros ženklo aukso su ąžuolo vainiku ženklelį, turi aktyviausios sportininkės titulą, kroso ir lengvosios atletikos varžybų čempionė, Bėgiko dienos prizininkė. Naginga medžio darbuose, šokėja, groja smuiku ir fleita.

Renaldas Šileris

10658626_862118007165956_8731507467114437297_o

Lietuvos badmintono jaunimo rinktinės narys, Lietuvos suaugusiųjų rinktinės narys, 2014 m. Lietuvos čempionate IV v. laimėtojas (vienete), 2016 m. Lietuvos čempionate III v. laimėtojas (vyrų dvejete), įvairių užsienio turnyrų iki 19 m. nugalėtojas, Lietuvos moksleivių žaidynių daugkartinis čempionas. Įvairių badmintono varžybų organizatorius, mėgėjų treneris. Kovingas, atkakliai siekiantis tikslo, verslus.

Augustė Mačiulytė

Augustė

geri pasiekimai moksle, prizinės vietos vertimų iš anglų k. konkursuose bei respublikiniame vieno kūrinio konkurse ,,Labas“, Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursų, rusų kalbos konkursų ir renginių dalyvė; kasmetinio «Poezijos pavasarėlio» laureatė. Rajoninės technologijų olimpiados 1 vietos laimėtoja; Talentinga, savito braižo, išsiskirianti iš bendraamžių nestandartine mąstysena, gebėjimu pastebėti ir perteikti pasaulį per savo kūrybą, susieti su istoriniu kontekstu. Išleido savo kūrybos knygą ,,Ne pasaka“.

Rugilė Piliutytė

Rugile Piliutyte

puikūs pasiekimai moksle, prizinės vietos anglų kalbos konkursuose, laimėjimai sporto, ypač bėgimo varžybose, aktyviausios metų sportininkės titulai, buvusi renginių vedėja ir organizatorė, 6 metaiperspektyvi šiuolaikinio šokio studijos ,,Time» šokėja;

Lijana Lileikytė

-Lijana-m

baigė geru įvertinimu Šiaulių Universiteto jaunųjų fizikų mokyklą „Fotonas“, lietuvių, fizikos, matematikos ir chemijos olimpiadų prizininkė, nuolatinė fizikos bei ,,Fotono» konferencijų dalyvė, buvusi choristė, tapo, groja gitara. Darbšti, atsakinga ir atkakli.

Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“

IMG_9980

talentingas tapytojas, savito braižo, įspūdingo spalvingumo piešinių autorius, netipinio mąstymo, pareigingas jaunas žmogus,kasmetinis rajono dailės mokinių olimpiadų prizininkas, Nacionalinio kraujo banko bei UAB ,,Bremenos» konkurso laureatas, mokykloje eksponavęs dvi savo kūrybos darbų parodas;

Klaipėdos aukštosios jūreivystės mokyklos padėkazykui

2014–2015 m.m.

Geriausieji 2014-2015 m.m. abiturientai, apdovanoti Mero padėka

Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“

Gabrielė Bielskytė

gabrielė

Kasmet prizinės vietos anglų, lietuvių, biologijos, chemijos, fizikos, rusų, geografijos rajoninėse olimpiadose. I vieta Nacionalinio diktanto konkurse (2015 m.), Diplomas Respublikiniame Č.Kudabos konkurse, III vieta gamtos mokslų konkurse ,,Mūsų eksperimentas“ .
Gabrielė baigė „Fotono“ mokyklą (Šiaulių universiteto jaunųjų fizikų mokykla). Po ketverių mokymosi metų jai įteiktas diplomas su aukščiausiais įvertinimais – diplomas su dešimtuku.
Beje, pirmą kartą Lietuvoje surengtame Bebro konkurso II etape (į konkursą galėjo registruotis mokiniai, kurie pirmame etape surinko 140 ir daugiau taškų) spręsti sudėtingus loginius uždavinius pasiryžo ir Gabrielė.
Aukšti egzaminų rezultatai.

Laura Katauskytėtarp šalies geriausiųjų

LK-300x242

Audrius Užkuraitis

Užkuraitis-m

Lietuvos gimnazijų reitinge pagal nacionalinius olimpiadų rezultatus daugiausia apdovanojimų pelnęs Tauragės mokinys. Prizinės vietos respublikiniuose IT конкурсы „Bebras“, II turo zonoje dalyvis, IT ir matematikos olimpiadų prizininkas, ekonomikos projekte ,,Mokslas verslas ir Aš» III vietos laimėtojas, anglų kalbos konkursų nugalėtojas.

Витаутас Rimkus

vytautas-tinkl

prizinės vietos rajoninėse fizikos olimpiadose, pabaigta Šiaulių universiteto jaunųjų fizikų mokykla ,,Fotonas“ su pagyrimu (jis paskutiniame užduočių ture surinko 50 taškų iš 50 galimų),Sistemingai užsiėmė programavimu ne tik pamokų metu, bet ir laisvalaikiu, dalyvaudavo KTU IF rengiamų pamokų cikle „Programavimo pamokėlės“. 2015 m. jam Įteiktas baigimo sertifikatas. Rašė eiles, kasmet dalyvaudavo Jaunųjų kūrėjų šventėse „Poezijos pavasarėlis“ . 2015 balandį -respublikiniame vieno kūrinio konkurse „Labas“ II vieta poezijos sekcijoje. Aukšti egzaminų rezultatai.

 

Лоуренс Sparnausko

12510494_869299006502601_7475688983485334392_n

Lietuvos jaunimo badmintono U- 19 čempionas vieneto kategorijoje 2014 ir 2015 m.,vicečempionas mišraus dvejeto kategorijoje, Lietuvos mokinių olimpinio festivalio badmintono varžybų 2015 ir 2015 m. čempionas vieneto kategorijoje ir komandinėje įskaitoje, Kaunas Yonex junior international 2014 čempionas vieneto ir dvejeto kategorijose, Lietuvos taurės 2014 m laimėtojas dvejeto kategorijoje, Lietuvos suaugusiųjų rinktinės narys 2014-2015 m., jaunimo rinktinės narys 2013-2015 m. Ekonomikos projekte ,,Mokslas verslas ir Aš“ III vietos laimėtojas.

Simonas Paulikas

PAULIKAS

prizinės vietos Lietuvos mokinių rajoninėse fizikos olimpiadose, CanSat ir bepiločių orlaivių konkursų nugalėtojas, finalinių kovų dalyvis su „SimTom – II“ komanda, IT programavimo olimpiadų prizininkas, beveik visų gimnazijos renginių operatorius, įgarsintojas, pagalbininkas.

2013–2014 m.m.

Geriausias istorikas — Deividas Kybartas

297

Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ — su savo istorijos mokytoja Rita Miliškevičiene

2012–2013 m.m.

2013 m. geriausi mokiniai(skaidrės)

Geriausias matematikasBenas Jacikas

Gegužės 14 dieną Tauragės rajono matematikos mokytojų metodinės grupės tarybos sprendimu Žalgirių gimnazijos abiturientas Benas Jacikas pripažintas geriausiu rajono matematiku. Jam įteikta Rene Barščiausko vardo premija – 500 litų.

Rene Barščiauskas – žymus Tauragės krašto pedagogas, Tauragės Garbės pilietis, pirmasis Vokiečių bičiulių draugijos Tauragėje pirmininkas, Sąjūdžio aktyvistas, Žaliųjų judėjimo narys, nenuilstantis keliautojas, gamtos mylėtojas, vertėjas. Nuo 1945 iki 1985 metų dirbo matematikos mokytoju. Jis buvo sustiprinto matematikos mokymo pradininkas, išugdė daug gabių mokinių, mokė mylėti Lietuvą, skatino pažinti gamtą.

Įamžinant iškilaus mokytojo Rene Barščiausko šviesų atminimą, įsteigta kasmetinė jo vardo premija geriausiam rajono metų matematikui, surinkusiam daugiausia taškų matematikos rajoninėje olimpiadoje, „Kengūros“ konkurse.

Поздравляем Бен и его учитель математики, специалист Аделия Kuzmarskienę

IMG_1004