Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Atestatų teikimo šventė – liepos 14 d. 15 val.angluAnglų kalbos mokytojos Gintarės Kolesnikovos iniciatyva, bendradarbiaujant su Tauragės PMMC bei Oxford press atstovėmis Lietuvoje Migle Ogorodnikoviene bei Jolanta Petroniene, mokytojai jau tradiciškai buvo kviečiami pasiklausyti seminaro bei susipažinti su Oxford leidyklos naujienomis. Šįkart seminaro tema «More involvement, more learning». Seminaro lektorė Miglė Ogordnikovienė pristatė užduotis, lavinančias mokinių kritinį mąstymą, pateikė mokomąją medžiagą, tinkančią šiuolaikinei kartai, pateikė video medžiagą, kaip skirtingos kartos skirtingai įsisąvina mokomąją medžiagą ir kokios jos turėtų būti nūdienos mokiniams.

Kelios valandos prabėgo nepastebimai, sužinota daug naujovių, pasisemta idėjų, kurias turbūt ne vienas mokytojas savaip pritaikymas organizuodamas ugdymo procesą.