Šventė


2017 June 25

sx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atestatų teikimo šventė – liepos 14 d. 15 val.

Konkurso dalyviai turi galimybę išmėginti savo žinias, atsakydami į įvairius klausimus apie ES istoriją, institucijas, kultūrą, kalbas bei kitas temas. Kasmet Europos egzamine dalyvauja daugiau nei 20 tūkst. žmonių.

Egzaminas susideda iš III turų. Gegužės 7-ą dieną pirmas „Europos egzamino“ turas buvo organizuotas ir mūsų gimnazijoje. Jame dalyvavo 65 IV klasių mokiniai. Laimėtojomis tapo IV b1 moksleivės: Neda Šimkutė, Silvija Sudeikytė ir Laura Kondrotaitė. Į II turą, kuris įvyks gegužės 15 d., deleguota Neda Šimkutė. Trys geriausiai „Europos egzaminą“ išlaikę moksleiviai laimės pagrindinį prizą – pažintinę kelionę į Europos Sąjungos (ES) institucijas sau ir savo mokytojams. Nedai linkime didelės sėkmės.

Учитель истории Рита Miliškevičienė

Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“