Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ Čia žiūrėkite renginio pristatymą iš TVK.

e

Būtent tuomet supratome, kad priimti sprendimus, kurie būtų tinkami žmonių teisėms, sveikatai, ekologijai ir verslui yra labai sunku. Šis renginys supažindino su Europos Parlamento veikla, leidžiamais įstatymais ir leido patiems pabūti politiko vietoje, diskutuoti ir pristatyti savus įstatymus.

Gabrielė Šaltytė Photos