Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


sum Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“

Vyresniųjų grupėje sėkmė lydėjo Kamilę. Jai paskirta pirmoji vieta už rankšluosčio galo nėrinius vąšeliu (mokytoja Sigita Bartušienė).

Konkurso dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo narė Aušrinė Norkienė, Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, vertinimo komisijos narė, Tauragės rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Danutė Naujokienė. Muziejaus direktorius Romualdas Vaitkus parodos dalyviams įteikė padėkas.

Kamilė Kadytė iškovojo teisę dalyvauti konkursinės parodos regioniniame ture, kuriame varžysis jaunieji liaudies dailės meistrai iš Klaipėdos, Jurbarko, Raseinių, Šilutės rajonų ir Pagėgių savivaldybės. Regioninis turas vyks Tauragės krašto muziejuje kovo 30 d., kur bus atrenkami darbai į respublikinę parodą.

Technologijų mokytoja Sigita Bartušienė Merginų darbai