Gimnazistų išvyka į „Studfestą“


Viena iš didžiausių dilemų, su kuria susiduria kiekvienas vyresnių klasių gimnazistas – kaip apsispręsti, ko jis nori ateityje, kaip jam pasirinkti  tinkamą specialybę, norimą universitetą, kaip gerai išlaikyti egzaminus bei mokytis produktyviau?

???????????????????????????????

Į šiuos klausimus IVs3, IIIb, IIIt, IIIs1, IIIs2 klasių mokiniams atsakymus pateikti bandė spalio 21 dieną,Vilniaus Siemens arenoje surengtas ,,Studfestas“– pirmoji vienos dienos konferencija–festivalis Lietuvoje. Renginio metu savo pranešimus pristatė net 16 visiškai skirtingų sričių pranešėjų. Vieni pasidalino mintimis apie verslo perspektyvas, talentų atskleidimą, idėjų įgyvendinimą. Kiti kalbėjo apie socialinius tinklus, informacines technologijas, kariuomenę ir pačių sukurtus robotus. Treti  dalijosi rekomendacijomis, kaip siekti karjeros aukštumų bei, kaip mokytis, kad nebūtų sunku ir  ilgiau įsimenama. Gavome konkrečių patarimų, kaip galima susikurti sėkmingą karjerą net nesimokant aukščiausiais balais, kokias studijas rinktis, kad vėliau netapti bedarbiu. Sužinojome apie socialinių tinklų daromą  teigiamą arba neigiamą įtaką norint įsidarbinti, kokios yra pačios perspektyviausios profesijos bei kaip įgyvendinti net tas idėjas, kurios kartais atrodo visiška nesamonė.

Renginį vedė charizmatiškasis Zip-fm radijo laidų vedėjas – Rolandas Mackevičius. Pertraukų tarp pranešimų metu, festivalio dalyviai galėjo susipažinti su  reklaminiais stendais, apžiūrėti karių demonstruojamus ginklus. Renginį vainikavo grupės ,,G&G sindikatas“ koncertas, kuris jaunimą privertė pakilti nuo  sėdimų vietų ir pajudėti muzikos ritmu. Tokio pobūdžio renginiai –  tarsi gelbėjimosi ratas visiems tiems, kurie dar nežino kuo užsiimti netolimoje ateityje, kaip pasiekti karjeros aukštumų ir būti sėkmingu.

IIIb klasės mokinė; Vaiva Kaktaitė

Nuotraukose: akimirkos iš „Studfesto“