Informacinė kompanija


IMG_9165-mŽalgirių gimnazijoje svečiavosi Tauragės rajono bendruomeninių šeimos namų NVO – Koordinacinis centras „Gilė“ koordinatorė Odeta Ozgirdaitė, kuri pristatė teikiamų paslaugų sąrašą gimnazijos mokiniams ir pakvietė naudotis profesionaliomis, lanksčiomis ir nemokamomis centro paslaugomis.
Psichosocialinė pagalba centre teikiama asmenims išgyvenusiems krizę ar patyrusiems traumuojančius emocinius išgyvenimus (ligas, artimo netektis, skyrybas) ir jų šeimoms, artimiesiems, smurtinį elgesį patyrusiems asmenims. Taip pat asmenims turintiems problemų dėl psichotropinių medžiagų vartojimo, priklausomiems nuo azartinių lošimų asmenims ar jų šeimoms. Psichosocialinė pagalba bus teikiama organizuojant individualias, šeimų ar porų konsultacijas arba grupinius užsiėmimus.
Galimos ir individualios psichologo konsultacijos.
Grupė paaugliams – skirta paaugliams nuo 12 iki 18 metų amžiaus. Grupėje paaugliai geriau išmoks pažinti save, savo mintis, jausmus, išgyvenimus, norus ir poreikius, išmoks spręsti konfliktines situacijas, pagerinti bendravimo įgūdžius, įveikti baimes, sustiprinti pasitikėjimą savimi.
Savipagalbos grupė tėvams – auginantiems vaiką su raidos, elgesio ir emocijų sutrikimais. Grupiniuose susitikimuose tėvai galės dalintis asmenine patirtimi ir jausmais apie esamas ar gyvenime buvusias sunkias situacijas, padėti vieni kitiems suprasti savo galimybes, spręsti iškilusias problemas, naujai į vertinti situaciją, kartu ieškoti būdų, kaip tęsti pilnavertį gyvenimą
Daugiau informacijos apie paslaugas galite teirautis: Bendruomeniniai šeimos namai Adresas: D. Poškos g. 26, Tauragė Tel. : 8 607 99051 El.p.: tbs.namai@gmail.com Tauragės bendruomeniniai šeimos namai Papildoma informacija: Projekto metu teikiamos paslaugos yra nemokamos, finansuojamos Europos Sąjungos fondo lėšomis. Nuotraukos iš susitikimo