Integruota anglų kalbos – kūno kultūros pamoka „Sitting is Killing“


Gegužės 20–21 dienomis anglų kalbos mokytojos Jūratė Senkuvienė ir Janina Pukelienė kartu su kūno kultūros mokytojomis Jurga Sparnauskiene ir Irena Steponaitiene vedė integruotas anglų kalbos – kūno kultūros pamokas „Sitting is Killing“.

hg

 

 

 

 

 

Nuotraukoje: nuotaikos puikios – įdomi pamoka

IV s2 klasės mokinės M. Butkutė, S. Valaitytė, I. Drochnerytė ir B. Rukaitė supažindino Ia ir Ib klasės gimnazistus su taisyklingu sėdėjimu, papasakojo apie skaudžias pasekmes, kurias sukelia ilgas sėdėjimas. Neveltui  naujųjų laikų epidemija vadinamas judėjimo trūkumas labiausiai kankina dirbančius sėdimą darbą ir kasdien praleidžiančius ilgas valandas prie kompiuterio. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, fizinio aktyvumo trūkumas yra trečias pagal sukeliamų mirčių skaičių planetoje, pralenkiantis net nutukimą.

Siekdami sumažinti sėdėjimo žalą, Ia ir Ib klasių gimnazistai aktyviai ir praktiškai išbandė skirtingus tempimo pratimus. Mokiniai pasirinktus pratimus pristatė angliškai – taip tobulindami sakytinės anglų kalbos įgūdžius ir demonstravo, kaip juos taisyklingai atlikti bei paaiškino jų svarbą mūsų kūnui. Kūno kultūros mokytojos vertino taisyklingą pratimo atlikimą, o anglų kalbos mokytojos vertino gebėjimą vaizdžiai, kūrybiškai ir taisyklingai angliškai pristatyti pasirinktą pratimą.

Praktinio užsiėmimo metu  užsikrėtę gera nuotaika išbandėme skirtingus pratimus bei stiprinome savo kūną ir sveikatą. Šios treniruotės pareikalavo nemažai jėgų ir prakaito, bet po jų jautėmės labai šauniai ir išdidžiai – juk labai svarbu rūpintis savimi, ar ne?

                                       Anglų kalbos mokytoja Jūratė Senkuvienė

Nuotraukos straipsnio autorės

Nuotraukos mokytojos Janinos Pukelienės