Konferencijoje anglų kalbos mokytojai dalinosi patirtimi


 Rudens atostogų metu, spalio 29 dieną, Žalgirių gimnazijos anglų kalbos mokytojai vyko į regioninę metodinę – praktinę konferenciją „ESL: A modern lesson and effective teaching and learning“, kuri vyko Klaipėdos „Versmės“ progimnazijoje. Konferencijos metu mokytojai turėjo galimybę ne tik išgirsti lektorių pranešimus aktualiomis temomis, bet ir dalyvauti įvairiose darbo grupėse, padirbėti praktiškai, padiskutuoti.

h

Vienoje iš darbo grupių savo gerąją patirtimi dalinosi ir mūsų gimnazijos mokytoja J.Pukelienė. Jos idėjos anglų kalbos pamokoms sulaukė susidomėjimo bei gero įvertinimo tiek užsiėmimo, tiek  darbo grupės apibendrinimo metu.
Iš plenarinių pranešimų mums aktualiausios buvo R.Gingerich iš LCC universiteto mintys apie moksleivių  kritiško mąstymo svarbą rašto darbuose ir išdėstyti aspektai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį. O taip pat įdomių minčių pamokoms pasisėmėme iš M.Ogorodnikovienės pranešimo „Teaching other subjects through English“, kur labiausiai patikusias mintis galima panaudoti tarpdalykinei integracijai.
Po plenarinės sesijos vyko darbas grupėse, kurių buvo net 6 – grupę mokytojai rinkosi pagal temų aktualumą ir klases, kurioms tie užsiėmimai buvo skirti. Pamatėme, sužinojome, kai kurios grupės praktiškai išbandė įvairius metodus ir formas, efektyvinančias pamoką, išgirdome naujų vertinimo ir įsivertimo būdų, taikomų kitose mokyklose.
Konferencijos pabaigoje buvo apibendrinti grupėse vykę pristatymai, pagerbti organizatoriai bei pranešėjai. Mokytojai dar galėjo peržvelgti metodinių darbų parodą, pasisemti patirties bei idėjų tolimesniam darbui.

                    Anglų kalbos mokytoja V. Liaudanskienė

Nuotraukos