Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ kultAteikite į Tauragės Kultūros centrą (Dariaus ir Girėno g. 3). Parašykite savo mintį Lietuvai. Padarykite asmenukę prie mūsų valstybės simbolių sienos ir įkelkite į šį Facebook puslapį ” Iš Tauragės – Lietuvai”. Siekiamą rekordą fiksuos agentūra “Factum”.
2018 metais vasario 16-ąją visuomenei pristatysime knygą “Iš Tauragės – Lietuvai” su rekordiniu skaičiumi Jūsų minčių ir asmenukių.
IŠ TAURAGĖS – LIETUVAI !
Nuo 2016 vasario 16-osios!
Iki 2018 vasario 16-osios!