Atestatų teikimo šventė – liepos 14 d. 15 val.


tŠventėGimnaziją palieka didelis būrys sportininkų, garsinusių Žalgirių gimnaziją ir Tauragę rajono, regiono, Lietuvos finalinėse įvairių sporto šakų varžybose. Tai : Vaiva Kaktaitė, Nedas Kakta, Rokas Vaišnoras, Kristė Trijonytė, Akvilė Krasauskaitė, Karolina Gedvainytė, Liveta Paulikaitė, Justė Toliušytė, Liutaura Venckaitytė, Aironas Vaičikauskas, Ignas Bučinskas, Domantas Ignotas, Edgaras Taroza, Edvardas Jonas Veisas, Paulius Zandovas, Saulius Paulauskas, Gytis Pukelis, Ignotas Vazinskas, Lukas Rimkus, Deividas Sakalčik.

Pasibaigus varžyboms sportininkai rinkosi į Direktoriaus padėkos popietę, kur jiems buvo įteikti gimnazijos sporto rinktinės garbės narių sertifikatai, aptarti tolesni abiturientų karjeros planai.

Linkime abiturientams sėkmingos egzaminų sesijos ir įspūdingų vasaros atostogų ! Photos

Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“