Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ — Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ — Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ 2017 June 25 — ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, įkvėpti ir paskatinti mokinius aktyviai, kūrybingai bei originaliai reikšti savo mintis. Projekto dalyviai – 8 – 12 klasių bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių komandos.

Labai džiugu, kad projektas sulaukė didelio pasisekimo ir susidomėjimo. Pernai projekte dalyvavo 12 respublikos komandų, o šiemet skaičius išaugo iki 41. Projekte dalyvauja komandos iš Šilutės, Marijampolės, Kauno, Garliavos, Radviliškio, Kretingos, Kartenos, Pasvalio raj., Tryškių, Lazdijų, Klaipėdos, Panevėžio, Vilkyškių, Pagėgių, Raseinių, Švenčionių, Telšių, Joniškio, Vilkaviškio, Kalvarijos, Lukšių, Luokės, Ignalinos, Prienų raj., Šiaulėnų, Skaudvilės ir Tauragės rajono.

Projekto metu dalyviai, kurie yra suskirstyti į dešimt komandų, sukurs bei iliustruos 10 skirtingų istorijų, o jos bus sudėtos į elektroninę knygą. Net keturios, skirtingos respublikos mokyklos kurs bei iliustruos vieną istoriją. Viena grupė rašys istorijos pradžią, kitos dvi – ją tęs, ketvirta grupė ją užbaigs bei sugalvos istorijai pavadinimą.

Projektas jau įsibėgėjo, todėl visiems dalyviams norime palinkėti sėkmės ir kūrybingumo. O mes visi su nekantrumu lauksime projekto rezultato – gražios, įdomios, mokinių darbais iliustruotos elektroninės knygos.

Viena šalis – daug istorijų!