Formal admission to the first graders' cool Zalgiris ranks


2017 June 25

p

 

 

 

 

 

.

Inauguracijos pradžioje visi skambiai padainavo gimnazijos dainą. Then renginio vedančiosios – Liveta ir Roberta – pirmokams perdavė vyresnių gimnazistų siunčiamą sveikinimą: „Mielas Pirmoke, dovanojame išpuoselėtas gimnazijos erdves – saugok savo aplinką. Dovanojame garbanotą debesėlį ir švelniausią sniego gniūžtę prie paradinių durų po pamokų. Tikimės, kad kiekvieną dieną matysime, kaip Tavo tyra šypsena šviečia mums kaip saulė, nes Tu brangiausias mums esi šiame pasaulyje“. Gimnazijos direktorė Viktorija Paulauskienė sveikino ir linkėjo tvirtai žengti naujų ieškojimų ir pažinimo keliu išdidžiai rankoje laikant Gimnazisto pasą, o gimnazija ir toliau būtų šilto, dvasingo ir atviro bendravimo namais, kur mokytojų ir mokinių santykius lydi abipusė pagarba ir supratimas, kur išsipildo gražiausios svajonės.

The scene had to be invited to a first grade educators to perform simple užduotėlę. Kadangi jie puikiausiai spėjo pažinti savo auklėtinius, tai teko pasakyti, kuo jie ypatingi. Po iškalbingų ir susižavėjimo pilnų žodžių, auklėtojams išsakyti žaismingi patarimai: sustoti ir pasižiūrėti į savo pirmoką, kai kiti aplink šitaip skuba ir nieko nemato; vaikščioti paskui pirmoką, kai kiti vien tik bėga; kalbėti su savo pirmoku, kai kiti šaukia; juoktis su savo pirmoku, kai kiti žiūri piktai; nežaisti su savo pirmoku – vesti į VG komisiją ir tikrai bus tvarka…

Quarter class representatives to the scene after the call, together with a first grade class educators ir skyrė po linksmą užduotį, kurią įveikiant reikėjo pasitelkti visus turimus gabumus: nupiešti savo auklėtoją, pastatyti gimnazijai priestatą su gėlynais, suvaidinti matematikos pamoką, pavaizduoti „Titaniką“, visais muzikos stiliais padainuoti gimnazijos dainą, nupiešti gimnazijos evakuacijos planą… Tik įveikus užduotis, gerbiama direktorė kiekvienam mokiniui iškilmingai įteikė Gimnazisto pasą.

Pirmokai, laikydami svarbiausią gimnazisto dokumentą rankose, atsistoję, pridėję ranką prie širdies, iškilmingai prisiekė: gerai mokytis ir visiems gražiai šypsotis; didžiuotis gimnazija ir jausti atsakomybę už ją; nuoširdžiai rūpintis gimnazijos gerove ir ateitimi; būti kultūringu, pareigingu, dėvėti uniformą; būti pavyzdžiu kitiems; išmokti kurti, o ne griauti; gerai girdėti skambutį, kviečiantį į pamoką ir iš pamokos; kad einant ar važiuojant į gimnaziją, kiekvieną rytą širdis iš laimės spurdėtų ir šokinėtų tarsi futbolo kamuolys per krepšinio rungtynes; nebėgti iš pamokų, nebent mokyklą pultų sajanai; gerbti visus gimnazijos mokinius ir mokytojus, kol Paskutinis skambutis visus išskirs… Po priesaikos sveikinimo žodį tarė Žalgirių gimnazijos Mokinių Prezidentas Tautvydas Juška.

Nuoširdžiai dėkojame gimnazijos direktorei Viktorijai Paulauskienei už Gimnazisto pasus ir linkime sėkmės toliau rūpinantis pirmokais, guodžiant juos nelaimėje ar dalinantis džiaugsmu, visad būti geriausia pirmokų drauge.

Žalgirių gimnazijos pirmokai

Photos