2014-ieji – išpildytos gimnazistų svajonės


Žalgirių gimnazijos pagalbos mokiniui komanda prisijungė prie respublikinio projekto „Vaikų svajonės“ ir organizavo prieškalėdinę gerumo akciją. Praėjusiais metais visi kartu pildėme Tauragės Švč. Trejybės parapijos dienos centro vaikučių svajones. Šiais metais Kalėdų stebuklą nusprendėme sukurti tiems, kurie yra šalia – pradžiuginti sunkiau gyvenančius bendramokslius, savo bendruomenės narius.
 
Kvietimai į parduotuves

ok2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dar lapkričio mėnesį klasių auklėtojai pasmalsavo apie auklėtinių norus, lūkeščius, artėjant didžiosioms metų šventėms. O prieš kalėdines atostogas vienuolikos jų  akys spindėjo laime ir nuoširdžiu dėkingumu. Gimnazistų svajonėms įgyvendinti surinkta beveik 1300 Lt, už kuriuos nupirkti kvietimai į parduotuves įsigyti reikiamus daiktus: avalynės, rūbų, higienos priemonių…
 
Daugiausiai lėšų akcijai surinko Ic, IIIb1, IIIs1, IIc, IIa, IIg klasių bendruomenės, pagal galimybes prisidėjo ir kiti.
 
AČIŪ visiems ir kiekvienam aukojusiam, padėjusiam ir prisidėjusiam organizuojant projekto „Vaikų svajonės“ akcijos įgyvendinimą gimnazijoje. Jūsų nuoširdus dėmesys esančiam šalia pasaulį daro šviesesnį!
                                             Socialinė pedagogė Rita Kasanavičienė