Justinos ir Monikos kompiuterinių darbų paroda


Antrą kartą Žalgirių bendruomenę savo darbais – kompiuteriniais piešiniais -  džiugina neišskiriamos draugės gyvenime ir kūryboje :  Justina Ogintaitė (IVs3 kl.) ir Monika Šarlauskaitė (IVs1 kl.).
just+

Ketvirtadienį (sausio 28 d.) priešpiet į parodos atidarymą susirinkusieji negailėjo šiltų žodžių, linkėjo daug sėkmės bei dovanojo saldžias dovanėles.  Anot merginų dailės mokytojos Neringos Stašaitienės , jos neišskiriamos  kaip  šokoladinė Twix porelė. ,, Kad tai sudėtinga ir  užima laiko, supranta tik tuo užsiimantys, – sveikindama kalbėjo informatikos mokytoja Regina Remeikienė ir  prisipažino, – nuoširdžiai žaviuosi ir jums pavydžiu, nes to nesugebu…“. Nuotaikingai ir džiugiai naują dailės rūšį įvaldžiusias ketvirtokes sveikino direktoriaus pavaduotoja Jūratė Veisienė, abiejų merginų auklėtojos: Daiva Juškienė ir Gintarė Kolesnikova, dailės mokytoja Jūratė Černeckytė, lietuvių kalbos mokytoja Rita Marcinkienė, kūno kultūros – Irena Steponaitienė bei nemažas būrys merginų draugų.

Visus, norinčius pasveikinti, pasidžiaugti ir palinkėti jaunosioms kūrėjoms sėkmės, kviečiame užsukti į skaityklą – jūsų laukia dar pakankamai daug tuščių lapų, kuriuose  galėsite užrašyti savo įspūdžius.

Bibliotekininkė Diana Kazlauskienė

Nuotraukos iš atidarymo      Monikos darbai         Justinos darbai