Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ pĮsivertindami atliktą darbą prisipažinome, kad sunkiausia buvo išmokti tekstus, o atėjus į pamoką – įveikti scenos baimę.
Netradicinės pamokos reikalauja daugiau pasiruošimo, kūrybiškumo, bet jos visada pasiteisina. Ir jei mus, mokinius, iš pradžių reikia paraginti, vėliau džiaugiamės gautu rezultatu.

IIr1 kl. mokinė Gabrielė Bajoraitė Foto