KINGS anglų kalbos olimpiada


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“hhKitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“Moksleivių anglų kalbos žinios geros, todėl tikėjomės, kad daug mokinių pateks į antrą turą. Būtent tokie rezultatai ir pasiekė mokinius šį mėnesį: daugumos mokinių žinios nuvedė juos į II turą! Sveikiname juos visus ir ypatingai 7 mokinius, kurie olimpiados užduotis atliko idealiai, t.y. 100%. Tai – pirmokai Paulius Mikalauskas (Ir1 kl., mokyt. V.Jucienė), Orestas Šiugždinis, Dovydas Samoška, Dominykas Žylius (Ir1 kl., mokyt. J.Pukelienė) ir Vilius Maskolaitis (Ir2 kl. mokyt. V.Liaudanskienė), antrokas Airidas Paulikas (IIh2 kl., mokyt. V.Jucienė) bei ketvirtokė Eimantė Augaitytė (IVh1 kl., mokyt. G.Kolesnikova). Ačiū jiems ir visiems dalyvavusiems!
Mokinai savarankiškai sprendžia ar dalyvauti II olimpiados ture, kuris vyks septyniuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Utenoje. Finalinis olimpiados etapas yra apmokestinamas dalyvio mokesčiu, kuris yra skirtas padengti administracinėms, užduočių rengimo, prizinio fondo ir kt. išlaidoms.

Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ Фото