«LadyGolo» superfinalas


Balandžio 7 dieną Kauno sporto halėje vyko merginų «LadyGolo» superfinalo varžybos. Atvykus, visos komandos buvo aprengtos naujomis aprangomis. Į finalinį turnyrą pateko 10 stipriausių Lietuvos mokyklų merginų futbolo komandų. ladyMūsų gimnazijos merginų komanda «Žalgirietės» be vargo laimėjo pogrupio susitikimus. Pusfinalio susitikimas vyko su pajėgia Dusetų K. Būgos gimnazija( jos tapo čempionėmis. Šiose varžybose dalyvavo trečią kartą!).Šis susitikimas pralaimėtas, tačiau garbingai.Jis nulėmė ir galimybę kovoti tik dėl III- čios vietos su stipria Šiaulių sporto mokyklosinternato komanda. Merginų didelio noro, įdėtų pastangų, neužteko pasiekti pergalės prieš patyrusias varžoves. Likome per žingsnį nuo medalių, dalyvėmis,kurios pareiškė, kad yra stiprios varžovės ir su didelias tikslais ateinantiems metams.

Geriausios žaidėjos prizas įteiktas A. Spūdvilaitei. Futbolas komandinis žaidimas, kur svarbus kiekvienos žaidėjos meistriškumas. Tad pagyrų vertos visos žaidėjosGabija Petrulionytė , Samanta Kalkiūtė,Laineda Vičiūtė, Neringa Černauskaitė, Ugnė Skulskytė.
Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“