Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ — Atestatų teikimo šventė – liepos 14 d. 15 val.


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ svTarptautinė teisingumo komisija Tarptautinės Tolerancijos dienos minėjimą Lietuvoje pradėjo nuo 2003 m. ir kasmet inicijuoja pilietines akcijas. Kiekvienais metais pilietinei iniciatyvai pasirenkamas vis kitas simbolis, kurį gamina patys mokiniai ( apyrankė, žiedas, laivas, mozaika, skėtis, knyga, ranka ir kt.). Šiemet Tolerancijos simboliu yra paukštis.

Žalgirių gimnazijos istorijos mokytojos bendradarbiauja su Tolerancijos Ugdymo centru ir su savo mokiniais prisideda prie kasmetinio Tolerancijos dienos paminėjimo. Pilietinio ugdymo pamokų metu mokiniams buvo priminta Tolerancijos dienos paminėjimo istorija, akcentuota kaip šiandienos visuomenėje yra svarbu pripažinti ir gerbti kitokią nuomonę, elgesį ar įsitikinimus. Mokiniai karpė tolerancijos paukščius, ant kurių užrašė savo tolerancijos sąvokos suvokimą.

Istorijos mokytoja A.Stanevičienė Фото