Respublikinėje rusų kalbos olimpiadoje Kornelijui Glazkovui įteiktas specialus pagyrimo raštas


Balandžio 9–11d. Kauno miesto A.Puškino gimnazijoje vyko respublikinė XXII Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada. Olimpiadaos tema „Gamta, pasaulis, Visatos paslaptis…“ (Природа, мир, тайник Вселенной…). Šioje olimpiadoje Tauragės rajonui atstovavo Žalgirių gimnazijos II b klasės mokinys Kornelijus Glazkovas (mokytoja Rita Krasauskienė).

???????????????????????????????

 

 

 

 

 

 

 

Nuotraukoje: Kornelijus Glazkovas A.Puškino gimnazijos fojė

Net 90 olimpiados dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų rungėsi tarpusavyje. Olimpiados užduotis sudarė trys dalys: testas, kūrybinis darbas raštu ir pokalbis (monologas ir dialogas). Be to,  visi dalyviai turėjo atlikti namų darbus – susipažinti su rusų poetų F.Tiutčevo ir A.Feto biografijomis ir jų kūryba.

Kornelijaus Glazkovo pademonstruotos užsienio kalbos žinios buvo pastebėtos ir įvertintos garbios komisijos. Jis buvo apdovanotas specialiu Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktoriaus Algirdo Sakevičiaus Pagyrimo raštu „Už gerą užduočių atlikimą“. Sveikiname Kornelijų ir kartu  su juo džiaugiamės puikiais pasiekimais.

 Rusų kalbos mokytoja Rita Krasauskienė