Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Šventė
poi
Šauniai šiame turnyre sekėsi Žalgirių gimnazijos futbolininkams. Nugalėję Tauragės rajono savivaldybės, Tauragės apskrities finaluose jie pateko į Lietuvos Didįjį finalą, kuris šiemet vyko Kaune, Nacionalinėje Lietuvos futbolo akademijoje. Finale, trukusiame 2 dienas, susikovė 10 stipriausių Lietuvos mokyklų komandų.
Žalgirių gimnazijos sportininkai: Kornelija Šimkūnaitė, Orinta Mizaraitė, Ignotas Vazinskas, Jonas Veisas, Edgaras Taroza, Ernestas Bakaitis, Eimantas Litvinenko, Deimantas Ilarionenkovas, Lukas Liola, Skomantas Mikalauskas iškovojo bronzos medalius ir taurę.
Žalgirių gimnazijos sportininkai dėkoja Tauragės savivaldybės vicemerui Silverijui Statkui, kultūros ir sporto vyr. specialistui Laimonui Norviliui bei gimnazijos direktorei Viktorijai Paulauskienei už pagalbą vykstant į varžybas.
Physical education teacher Jurga
Photos
Akimirkos iš Golas 2014