Atestatų teikimo šventė – liepos 14 d. 15 val.


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“
74
Technologijų mokytojos Sigita Bartušienė ir Nijolė Norgilienė kartu su moksleiviais prikepė labai daug blynų: didelių ir mažų, apvalių ir įmantrių, sumaniai papuoštų ir pagardintų. Kvapnios uogienės, patiektos prie blynų, ne tik kuteno gomurį, bet ir kvepėjo gaiviu pavasariu.
Technologijų mokytojas Aivaras Lobinas pamokų metu su moksleiviais išdrožinėjo, išskaptavo, išpjaustė iš medienos įspūdingų ir meniškų kaukių, šaukštų, vėjo malūnėlių. Surengta šių dirbinių paroda, todėl norintieji galėjo apžiūrėti ir pasigrožėti.
Bendruomenei vaišinantis blynais, jiems nuotaikingai grojo muzikos mokytojas Vygantas Šerpytis su estrados studijos būrelio nariais, o šokių mokytojas Daivaras Linaburgis su šokėjais patys linksmai šoko ir šokdino kitus.
Фото