Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Tauragės Žalgirių gimnazijos anglų kalbos mokytojos Vaida Jucienė ir Gintarė Kolesnikova inicijavo, organizavo bei vykdė respublikinį internetinį video konkursą „My school is my castle“ (Mano mokykla – mano tvirtovė), kurio tikslas – naudojant IKT bei menines priemones ugdyti mokinių kūrybiškumą, skatinti originalumą ir gilinti jų anglų kalbos žinias.

šokpagr-compressed

Konkurse dalyvavo 8 – 12 klasių bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių komandos iš Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos, Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos, Tauragės „Versmės“ gimnazijos, Tauragės rajono Žygaičių gimnazijos, Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos bei Žalgirių gimnazijos, iš viso – daugiau negu 60 moksleivių.

Moksleiviai konkursui kūrė video apie savo mokyklą. Jiems teko ne tik pasukti galvas dėl siužeto, kalbėti ar rašyti angliškai, bet ir montuoti filmukus naudojantis įvairiomis programomis. Mokiniai stengėsi, kadangi jų darbus vertino ne tik komisija, kurią sudarė mokiniams vadovaujantys mokytojai, bet ir plati interneto auditorija, nes pusę konkursinio balo sudarė internetinio balsavimo rezultatai. Mokinių darbai buvo publikuojami konkursui sukurtame Facebook profilyje. Konkurso „My school is my castle“ nugalėtojai – Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos komanda. II vietos laimėtojai – mūsų gimnazijos IIIsh klasės komanda, o III vietą laimėjo Žygaičių gimnazijos komanda. Džiugu, kad visi dalyviai buvo labai kūrybingi, išradingi ir aktyvūs. Konkurso filmukus galima peržiūrėti adresu https://www.facebook.com/profile.php?id=100011694639090.

Konkurso organizatorės dėkoja Taurų nuotykių parkui už įsteigtus prizus – kvietimus išbandyti fizines galimybes parko trasose. Paskatintos konkurso sėkmės mokytojos ketina konkursą organizuoti ir kitais metais. Kviesime prisijungti dar daugiau mokinių, kad susitelktų kūrybai ir plėstų anglų kalbos žinias.

Anglų kalbos mokytojos Gintarė Kolesnikova ir Vaida Jucienė Nuotraukos iš įvairių konkurso etapų