Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“IMG_1403 (900x600)Konferencijoje dalyvavo šešių rajono ugdymo įstaigų mokiniai ir mokytojai. Renginio pradžioje susirinkusius pasveikino Direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Veisienė. Ketvirtokė Karolina Jurkauskaitė (muzikos mokyt. E. Bartkienė) atliko dainą „Lopšinė“ («Колыбельная»). Plenariniame posėdyje dalyviai išklausė rusų kalbos mokytojų D. Rakauskienės ir R. Krasauskienės pranešimus „Bendrųjų kompetencijų ugdymas“ ir „Veiksniai, darantys įtaką mokymosi motyvacijai“. Po Ih1 mokinės Meidės Šlamaitės dainos «От улыбки» įrašo, darbas tęsėsi grupėse.
Pranešėjai pristatė vykusias sėkmės pamokas, projektus, renginius ir kitą veiklą, kurioje atskleidė užsienio kalbų mokymosi motyvuojančių metodų dermę, plėtojo socialinę kompetenciją, lavino viešo kalbėjimo gebėjimus. Iš viso buvo išklausyta 11 pranešimų.

Rusų k. mokytoja Dalė Rakauskienė Fotogrāfijas