Atestatų teikimo šventė – liepos 14 d. 15 val.


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“čekijoje-mKonferencija vyko Masaryk universitete Brno mieste. Tai ne pirma tokio pobūdžio konferencija organizuojama Brno mieste, kurios tikslas sukviesti anglų kalbos mokytojus – profesionalus pasidalinti savo patirtimi su kolegomis iš Čekijos bei užsienio šalių.

Konferencijos plenarinę sesiją pradėjo įkvepiantis Don Sparling pranešimas „The dark ages: English at the age of „Normalization“, kurio metu lektorius, remdamasis savo asmenine patirtimi kalbėjo apie anglų kalbos mokymą „anuomet“, kada anglų kalbos mokymas buvo keblus ir sudėtingas. Konferencijos metu buvo pristatomi pranešimai apie kalbos mokymo ypatumus naudojant informacines technologijas klasėje, projektinių darbų vaidmenį ugdymo procese, mokinių gebėjimų ir įgūdžių lavinimą ugdant kalbinius įgūdžius.

Mokytojos Vaida ir Gintarė buvo vienintelės dalyvės iš Lietuvos. Jos dar pavasarį dalyvavo Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacijos (LAKMA) organizuotame konkurse, kuriame pristatė jau antrus metus vykdomą projektą „One country – many stories“. Projekto tikslas ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, įkvėpti ir paskatinti mokinius aktyviai, kūrybingai bei originaliai reikšti savo mintis, bendrauti ir bendradarbiauti. LAKMA pakvietė mokytojas atstovauti asociaciją konferencijoje bei kolegoms iš užsienio pristatyti savo vykdomą projektą bei jam realizuoti reikalingą darbo platformą.

Darbas konferencijos metu buvo labai intensyvus ir įdomus. Jos metu pristatyta daug metodinės medžiagos, praktinių patarimų, o darbas grupėse leido mokytojams artimiau susipažinti, padiskutuoti, pasidalinti savo patirtimi ir pasisemti naujų idėjų.

Anglų kalbos mokytoja Gintarė Kolesnikova