Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Balandžio 27 d. antrosios pamokos metu 132 kabinete buvo vedama integruota istorijos ir lietuvių kalbos pamoka „Tautinis atgimimas“ Ic klasei. Pamoką vedė istorijos mokytoja metodininkė K. Tiepelienė ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė A. Jasevičiūtė. Pamokos tikslas – įtvirtinti įgytas žinias apie tautinio atgimimo laikotarpį, dirbant grupėse ir porose, pagilinti gebėjimus dirbti su įvairiais šaltiniais.

????????????????????

 

 

 

 

 

 

 

Nuotraukoje: mokytoja A.Jasevičiūtė veda pamoką

Mokiniams teko ne tik prisiminti, ką išmoko, mokėti ieškoti bei greitai surasti reikiamą informaciją, bet ir atlikti įvairias kalbos užduotis dirbant su „Varpo“ pirmojo numerio tekstais. Daugelį nustebino laikraščio „Varpo“ temų įvairovė, suvokimas, kaip pasikeitė lietuvių kalbos rašyba ir net žodynas.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Aristolda Jasevičiūtė

Nuotraukos mokytojos Kristinos Tiepelienės