Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“Projekto tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, įkvėpti ir paskatinti mokinius aktyviai, kūrybingai bei originaliai reikšti savo mintis. Projekto dalyviai – 8 – 12 klasių bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių komandos.

Mokytojos labai džiaugiasi, kad projektas labai išaugo – pernai projekte dalyvavo 12 respublikos komandų, o šiemet – netgi 42. Prie projekto prisijungė ir jame dalyvavo komandos iš Ignalinos, Joniškio “Aušros”, Kalvarijos sav. Sangrūdos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijų, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijos, Klaipėdos “Varpo”, Klaipėdos “Vėtrungės”, Klaipėdos Eduardo Balsio menų, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazijų, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos, Kretingos r. Kartenos mokyklos – daugiafunkcinio centro, Kretingos Simono Daukanto progimnazijos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio, Lukšių Vinco Grybo gimnazijų, Marijampolės Petro Armino pagrindinės mokyklos, Marijampolės profesinio rengimo centro Gimnazijos skyriaus, Marijampolės Rygiškių Jono, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijų, Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos, Pasvalio r. Saločių A.Poškos, Prienų r. Balbieriškio, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinių mokyklų, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio, Šiaulėnų Marcelino Šikšnio, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijų, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos, Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos, Tauragės profesinio rengimo centro, Tauragės r. Žygaičių, Tauragės r. Skaudvilės, Tauragės „Versmės“, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos, Telšių Žemaitės, Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos, Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijų, Vilkaviškio r. Alvito pagrindinės mokyklos bei mūsų – Tauragės Žalgirių gimnazijos.

Projekto metu dalyviai, kurie buvo suskirstyti į dešimt komandų sukūrė bei iliustravo 11 istorijų, kurios buvo sudėtos į elektroninę knygą. Įdomu tai, kad kiekviena komanda kūrė skirtingą istorijos dalį – pratęsė prieš tai kūrusios komandos istoriją.

Projektas jau baigėsi, o mokytojos džiaugiasi rezultatu – jau antra puikia, gražiais piešiniais iliustruota mokinių kūrybos knyga.

Kadangi projektas baigėsi tuo metu, kai gimnazija švenčia savo 45-ąjį gimtadienį, o taip pat ši savaitė – Nacionalinės bibliotekos savaitė, todėl norėdamos prisidėti prie abiejų renginių, mokytojos ragina neužmiršti skaitymo teikiamo malonumo ir pavartyti mokinių kūrybos knygą.