2017 June 25


Gegužės 4 dieną trečios ir ketvirtos pamokos metu gimnazistai rinkosi į netradicines anglų kalbos pamokas.???????????????????????????????Gimnazijoje lankėsi ir į paskaitą pakvietė Klaipėdos universiteto Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakulteto Europos kalbų katedros anglų kalbos dėstytojos Žaneta Čėsnienė ir Rasa Daračienė bei studentai Agnė ir iš Nigerijos kilęs Kristoferis studijuojantys šiame universitete.

Kiekvienas pristatė savo sėkmės istoriją. Dėstytoja Ž. Čėsnienė prisiminė savo pradžią mūsų mokykloje, vėlesnes studijas Klaipėdos universitete, mokytojavimą, dėstytojavimą, vertėjavimą ir pagaliau doktorantūros studijas. Tai tarsi europietiškos doktrinos „mokymasis visą gyvenimą“ įgyvendinimas. Dėstytoja Ž.Čėsnienė, supažindinusi su savo studijų pradžia, išdrįso paatvirauti, kodėl LCC iškeitė į Klaipėdos universitetą. Lektorė R.Daračienė pristatė savo dėstomą sritį ir tai, ką siūlo humanitarinių mokslų fakultetas. Antrakursė studentė Agnė kalbėjo būsimiems studentams rūpima temakokie organizuojami laisvalaikio užsiėmimai, tradiciniai ir netradiciniai renginiai universitete. Jos kalbą vaizdžiai iliustravo nuotraukos. O Kristoferis savo kalboje iškėlė humanistines vertybes apskritai.

Tikimės, jog gimnazistai išgirdo naujos informacijos, turėjo progos pamąstyti, kaip galima siekti savo tikslų nepamirštant ir nepaminant žmogiškųjų vertybių.

Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ Фото