Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Tauragės Žalgirių gimnazija » Šventė

8tr

Kovos vyko tinklinio ir futbolo aikštelėse. Varžybas pradėjo tinklininkai. Po dviejų setų rezultatui esant 1:1 prireikė trečio seto, kurį laimėjo antrų – trečių klasių tinklininkai. Du futbolo kėliniai taip pat baigėsi draugiškai : 10:10. Prireikė baudinių serijos, po kurios, rezultatui esant 13:12, pergale džiaugėsi ketvirtokai.

Po varžybų ketvirtokams: Laurai Paulikaitei, Ginetai Gaidauskaitei, Šarūnui Lukoševičiui, Gvidui Klietkui, Ryčiui Keručiui įteikti Žalgirių gimnazijos sporto rinktinės garbės nario sertifikatai. Tai mokiniai, kurie, mokydamiesi mūsų gimnazijoje, ne vienerius metus gynė jos garbę įvairiose rajono, apskrities, respublikos sporto varžybose.

Physical education teacher Jurga

Photos